האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש ספטמבר

שידרוג במראה צפוי לבני מזל עקרב ובני מזל טלה עתידים להרגיש הקלה בלחץ ושיפור בריאותי. מה יקרה לכם החודש? הכל בתחזית

אביה בנימין | 01-09-2010 11:26:00

בתולה 23/8 - 22/9
אתם חוגגים יום הולדת ויש לכם אנרגיות טובות. לשם שינוי אתם דווקא נהנים להיות במרכז תשומת הלב. הגיע הזמן שתשקיעו קצת יותר בעצמכם.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע באופן משמעותי עליכם ועל חיי האהבה והזוגיות שלכם. לפנויים, כדאי שתשקיעו בעצמכם, ותתכוננו לאהבה שתגיע ובגדול.

טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל ממש בקרוב זה קורה.

מאזניים 23/9 - 23/10
מגמות מנוגדות מאפיינות את המחצית הראשונה של החודש. יש לכם המון אנרגיה ואתם גם יותר רגישים ופגיעים. לכן, בימים אלה מאוד מומלץ לעסוק בספורט ולקחת את הדברים שקורים בפרופורציה.

עד ה- 23.9 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. היו פעילים, אבל הקפידו לנוח קצת יותר ושימרו על גישה חיובית. זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית מה שמאוד עוזר למי שלומד.

שימו לב, הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות. עד ראש השנה אתם נראים מעולה ומושכים אהבה לחייכם.

עקרב 24/10 - 21/11
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך.

לאלו שהתחילו כבר ללמוד – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה.

לפנויים, כניסתה של ונוס למזל עקרב בראש השנה מסמלת שידרוג במראה שלכם ובעיקר בחיי האהבה. אתם רומנטיים והסביבה מגיבה בהתאם. גם הירח החדש ב 8.9 יכול להשפיע באופן משמעותי על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

קשת 22/11 - 21/12
עד ה- 23.9 צפוי לכם עומס רב בעבודה. אם תשקיעו כמו שאתם מסוגלים ויודעים, בהחלט יעריכו אתכם על השקעתכם. רק אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. גם הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם.

בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. נסיעה לחו"ל יכולה להיות פיצוי על התקופה הלחוצה.

גדי 22/12-20/1
החודש הנוכחי הוא תקופה מצוינת לסטודנטים שבניכם. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם ובהחלט צפויה לכם הצלחה בכל מה שקשור ללימודים. הירח החדש ב- 8.9 יכול גם הוא להשפיע לטובה או לרעה על הלימודים שלכם.

למתעניינים בלימודים, כדאי להירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים רק אחרי יום כיפור בגלל נסיגת מרקורי.

מה- 23.9 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

דלי 21/1-18/2
בימים אלה צפוי לכם עומס רב ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אבל כדאי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ולא תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

לפנויים - יש מצב לאהבה כייפית עד ה- 20.9 .

דגים 19/2 - 20/3
אתם עדיין מצ'ופרים על ידי הכוכבים. ההצלחה בלימודים אינה מוטלת בספק, במיוחד ב- 2010, גם אם לא הכול קורה כפי שתכננתם - אל תשבו בחיבוק ידיים. קחו יוזמה ונסו לקדם עצמכם בחודשים הקרובים.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. חיי האהבה שלכם עומדים להשתנות לטובה עד ה- 22.9 .

מה- 23.9 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

טלה 21/3 - 20/4
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. הירח החדש ב- 8.9 יכול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל קושי להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק.

מה- 23.9 תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם.

בנוסף, יש לכם הרבה אנרגיה ומזל בכל מה שקשור לאהבה וזוגיות. עד ראש השנה והחל מסוכות, קופידון יעזור לכם בחיפוש ה"חצי השני".

שור 21/4 - 20/5
צפוי לכם חודש של כיופים רומנטיקה ובילויים לצד הוצאות כספיות שלא נגמרות.

מה- 23.9 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו אז כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי. מראש השנה חיי האהבה שלכם משתדרגים באופן משמעותי.

תאומים 21/5 - 21/6
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד שם. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים אלה. היכולת המנטאלית שלכם טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בלימודים.

למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכול כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטטוס המקצועי שלכם.

מה- 23.9 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.

סרטן 22/6 - 22/7
אתם נמצאים בתקופה מאוד דינאמית מלאת נסיעות ופעילות מנטאלית. למי שלומד צפויה הצלחה. גם הירח החדש ב- 8.9 יכול להצביע על להשפיע על הלימודים שלכם. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הנאה.

בנוסף, מה 23.9 ובמהלך סוכות צפויה הרבה פעילות בביתכם ומזה אתם דווקא מרוצים. אל תתנו לזה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

אריה 23/7 - 22/8
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת בעיקר מה- 23.9, דבר שמקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

הירח החדש ב- 8.9 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" וזה ממש לא מומלץ.

בחיי האהבה קורים בימים אלה דברים מעניינים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי