האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מנת היום

אתר אינטרנט חדש שהקימו סטודנטים מציע ביקורת מסעדות חדשנית - לא עוד ביקורת על המסעדה כולה, אלא על מנות ספציפיות בלבד. בתאבון

הדר גילת | 27-07-2010 17:20:00

חמישה סטודנטים לתקשורת מהמרכז הבינתחומי בהרצליה, החליטו לקחת את האהבה לאוכל צעד אחד קדימה והקימו את אתר "דליש" שלא ממליץ על מסעדה, אלא על מנות ספציפיות במסעדות.

צוות עורכי האתר מורכב מסטודנטים לתקשורת שנה ג' מהבינתחומי, כשבנוסף אליהם גם שפים ישראלים נחשבים, כמו יונתן רושפלד ("הרברט סמואל", טאפס אחד העם"), רפי כהן ("רפאל"), אביב משה ("מסה") ואחרים תרמו את דעתם על מנות שהם אהבו במיוחד.

הרעיון שעומד מאחורי היוזמה הוא להקל על סועדים שמגיעים לראשונה למסעדה ולעזור להם לקלוע בול למנות מוצלחות ומיוחדות שהמסעדה מציעה. ככה, גם אם מעולם לא היית במסעדה כלשהי תוכל לדעת באיזו מסעדה מוגשת המנה הטובה ביותר בתחום מסוים, בחירת מסעדה לפי סוג אווירה (רומנטי, עסקי, ברנז'אי וכו'), בחירת מסעדה לפי אזור וכו'.

האתר הוקם על ידי זהבית גולדשטיין, יואל אריאל שמיר, עידן פרגון, מיה בר-זאב ודניאל ירון מהבינתחומי, במסגרת התמחות האינטראקטיבית של בית הספר לתקשורת. את הסטודנטים הנחה עופר שני, שהיה ממקימי אתר NRG ואתרים נוספים.

"היוזמה נועדה להכין את הסטודנטים לקראת כניסתם לשוק העבודה במדיה הישראלית, ובמסגרתה התנהלנו כחברת אינטרנט וחילקנו תפקידים: מנהל פרויקט, אחראי אפיון מוצר, אחראי תוכן, אחראי שיווק וכו'", מספר שני, "הסטודנטים של פרויקט 'דליש' הפתיעו בביצועיהם במציאת בידול למוצר ופיתוח הרעיון ובתהליך ההקמה. מדובר בקונספט שאינו קיים היום באינטרנט הישראלי עם צורך ממשי ואני מאמין שחובבי אוכל רבים יעשו בו שימוש".

לא צריך לאכול הכל (צ' - ShutterStock)
לא צריך לאכול הכל (צ' - ShutterStock)
כדי למצוא מנה מוצלחת (צ' - ShutterStock)
כדי למצוא מנה מוצלחת (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי