האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

חדש בסין: אוניברסיטת מקדונלדס

זו נשמעת כמו עוד בדיחה על רשת ההמבורגרים המצליחה, אבל זו אמת לאמיתה - אוניברסיטת המבורגרים נפתחה בשנגחאי. המטרה - להכשיר את דור המנהלים הבא של סניפי מקדונלדס במדינה

הדר גילת | 13-04-2010 14:38:00

האוניברסיטה החדשה שהוקמה בסין לא מתהדרת בספריות מפוארת וגם אין בה ממש מדשאות ירוקות להעביר בהן את הזמן, אבל הסטודנטים שלומדים שם יוכלו בעתיד לקחת חלק במפעל הענק – מקדונלדס.

אוניברסיטת ההמבורגרים החדשה שרשת מקדונלדס הקימה בשנגחאי אמורה לייצר את הדור הבא של המנהלים בסין – כך מדווח העיתון "טלגרף" הבריטי.

חברת מקדונלדס חנכה את אוניברסיטת ההמבורגרים החדשה בסוף החודש שעבר, ובכך היא הצטרפה לחברות זרות נוספות אשר מקימות בתי ספר ללימוד ופיתוח מנהיגים ומנהלים מוכשרים לסניפיהן בסין.

האוניברסיטה, הממוקמת בבניין משרדים בפארק התעשייה בפרברים, שואפת להוציא 5,000 בוגרים בחמש השנים הבאות. "אנחנו נעשה כמיטב יכולתנו להיות הרווארד עבור התעשייה שלנו", אמרה דיקאן בית הספר, סוזאנה לי.

כיאה לקונצרן ענק, מקדונלדס דאגה לשים את הלוגו של רונלד מקדונלד בכניסה לאוניברסיטה, אך יחד עם זאת הלימודים לא מתמקדים בטיגון צ'יפס או ברטבים מומלצים להמבורגר, אלא בטיפוח ההון האנושי ובהכשרת מנהלים טובים.

כמו כן, חלק מן הקורסים הנלמדים באוניברסיטת ההמבורגרים יוכלו להוות כנקודות זכות למי שבעתיד ירצה לפנות ללימודים לתארים מתקדמים.

סין היא המדינה בה מתפתחת מקדולנדס בקצב המהיר ביותר בעולם וההוצאות לנפש על מזון מסתכמות בכ-300 מיליארד דולר. בנוסף, החברה מעסיקה כיום למעלה מ- 50 אלף עובדים, ב- 1,100 מסעדות הפזורות ברחבי המדינה, כשהכוונה היא להתרחב תוך חמש שנים לאלפיים מסעדות, כך שעבודה מובטחת לבוגרים.

לא לומדים על טיגון צ'יפס בשמן עמוק (צ' - אתר רשמי)
לא לומדים על טיגון צ'יפס בשמן עמוק (צ' - אתר רשמי)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי