072-3300504

דירוג קטלני

מייל קבוצתי שקרא לבנות המשרד לדרג את הגבר הכי שווה, התגלגל ברחבי הרשת והביא את החתומה עליו להתפטר מעבודתה

איתי קינן | 14-12-2009 12:37:00

מתמחה צעירה התפטרה מעבודתה לאחר שמייל פרטי שכתבה ושלחה אל חברותיה, בנוגע לגברים השווים בחברה בה היא עובדת, עזב את גבולות הדאחקה הפרטית והסתובב ברחבי העולם.

הולי לים-טיילור שלחה מייל מתחכם לקבוצה מצומצמת של חברות לעבודה בו היא מזמינה אותן להצביע עבור הגבר הכי נחשק במשרדי חברת דלויט בלונדון. המייל שנשא את הכותרת "פרס אנליסט הראשון של דלויט לחג המולד" התפשט כמו אש בשדה קוצים ברחבי הרשת ועד מהרה הגיע לידיים, או ליתר דיוק למחשביהם, של מנהלים מאוד בכירים ומאוד לא מרוצים. כך פורסם באתר האינטרנט של סקיי ניוז.

הצעירה בת ה-22, בוגרת תואר ראשון במנהל עסקים מאוניברסיטת וורוויק, התפטרה תוך 24 שעות. היא אמרה ששלחה את המייל כבדיחה פנימית בין חברותיה לבינה ברוח חג המולד, אולם מבלי שהתכוונה לכך הוא פגע בשם הטוב של החברה.

המייל נפתח במילים: "אז בנות... כמעט ארבעה חודשים בדלויט ואני חושבת שאנחנו צריכות לערוך טקס נושא פרסים ברוח החג, עבורנו הנשים על הדברים שבאמת חשובים בעבודה כלומר רכילות ובנים! זה בטח נוגד את מדיניות ההזדמנויות שוות, אבל לא משנה! זה הכל בשביל הכיף והצחוקים".

המייל כלל רשימה של קטגוריות להצבעה, בהן, הבחור הכי יפה, הבחור הכי חטוב והבחור שמתלבש הכי טוב. היא אף הזמינה את החברות להצביע עבור הגבר הכי מושך, מקבוצת הגיל הבוגרת יותר של הצוות.

דובר חברת דלויט אמר לסקיי ניוז, כי "אנו מאוד מאוכזבים על העניין הזה. זה התחיל כבדיחה אך הזכיר לכולנו את הצורך להפעיל שיקול דעת כשאנו עושים שימוש במייל".

לים-טיילור, שסיימה את לימודיה בהצטיינות, למדה שיעור חשוב ולא נראה שמעתה והלאה היא תשלח מיילים קבוצתיים בנושא כלשהו למישהו.

יונת דואר זה יותר בטוח
יונת דואר זה יותר בטוח
מי הבחור הכי חתיך במשרד?
מי הבחור הכי חתיך במשרד?
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד