האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מופע האורות הפולני

סטודנט לטכנולוגיה מוורשה לקח את פרויקט הגמר צעד אחד קדימה והדגים אותו על בניין המעונות, לצלילי פסקול הסדרה "אביר על גלגלים"

יובל אל-אור | 10-12-2009 11:28:00

2 בלילה, בדיוק סיימתם לכתוב את הביבליוגרפיה וסוף סוף אתם יכולים להדפיס את העבודה שאתם צריכים להגיש מחר. בבוקר תקומו מוקדם, תלכו לבניין הפקולטה ותחפשו את התא של המרצה שלכם. כן, חיי הסטודנט הם לא הדבר הכי זוהר שאפשר להעלות על הדעת.

לעומתכם, סטודנט לטכנולוגיה מאוניברסיטת וורקלאו, שבבירת פולין, מצא דרך הרבה יותר מרשימה להציג את פרויקט הגמר שלו – מופע אורות על בניין המעונות בן 10 הקומות. הסטודנט הרכיב שתי נורות (אחת אדומה ואחת לבנה) בכל אחד מחדרי הבניין, את מערכת החשמל הוא חיבר למערכת בקרת השליטה.

ברקע נוגן פסקול הסדרה "אביר על גלגלים" (הסדרה שהביאה לתודעת העולם את מי שהיה בהמשך כוכב "משמר המפרץ" - דיוויד האסלהוף) והאורות הצבעוניים נדלקו והשתנו בהתאם לקצב המנגינה. (בסוף הכתבה תוכלו למצוא לינק לסרטון המלא של הסטודנט הפולני).

ואם את הפרויקטים שלכם קורא במקרה הטוב המרצה שלכם, אצל הסטודנט הפולני היתה הצלחה רחבה יותר כאשר מאות סטודנטים התקבצו לצפות במפגן האורות וקטעי הוידיאו מהאירוע הועלו ל"יו-טיוב" וזכו לאלפי צפיות. בקרוב אצלכם.

כבר לא לבד בחושך (צ' - ShutterStock)
כבר לא לבד בחושך (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי