האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סטודנטים הכינו את הסושי הארוך בעולם

אוניברסיטת ברקלי היוקרתית הרשתה לעצמה להוריד מעט מכבדות הראש המאפיינת אותה וקיבצה סטודנטים ושפים על מנת שיכינו את רול הסושי הארוך בעולם - 100 מטר של אצות, אורז ודגים

הדר גילת | 10-11-2009 15:14:00

מה הדבר הראשון שעולה לכם בראש כשאתם שומעים על אוניברסיטת ברקלי היוקרתית בקליפורניה? מה שזה לא יהיה, סביר להניח שהדבר האחרון שתחשבו שעושים באחת האוניברסיטאות הציבוריות הטובות ביותר בארה"ב הוא לגלגל סושי, וכיאה לאוניברסיטה עם שאיפות למצוינות, אם כבר, אז כבר - הם הלכו על הכי גדול והכי ארוך ושברו שיא עולמי.

מאות סטודנטים ושפים המתמחים בהכנת סושי הגיעו ביום ראשון האחרון על מנת לתת יד בהכנת הרול הארוך בעולם – 100 מטר אורכו. בכך הם שברו את השיא הקודם של סטודנטים מהוואי אשר גלגלו סושי באורך של 90 מטרים.

כחלק מהאירוע, במהלך ההכנה חלק מהמשתתפים עטו על ראשיהם סרטים יפנים והתחפשו לנינג'ות.

לצורך הצלחת המשימה הצטיידו הסטודנטים ב- 90 קילוגרמים של אורז, 80 ק"ג דגים, 36 ק"ג אבוקדו ו-36 ק"ג של מלפפונים. כמו כן, מקומם של הצמחונים לא נפקד וחמשת המטרים האחרונים של הרול הוקדשו למי שלא אוכל דגים ומולאו בטופו.

האירוע התרחש במסגרת חגיגות 50 השנה להקמת המרכז לחקר תרבות יפן באוניברסיטה. כמו כן, בברקלי מסבירים כי הם מנסים "להעלות את המודעות של אנשים האוכלים פרות ים לכך שהדיג באלסקה הוא בר קיימא".

טובים בלגלגל (צ' - ShutterStock)
טובים בלגלגל (צ' - ShutterStock)
במקום הראשון. ברקלי (צ' - ShutterStock)
במקום הראשון. ברקלי (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי