האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שוטרים פשטו על סרט סטודנטים

קולנוענים צעירים בניו זילנד נדהמו כשהמשטרה הסתערה על סט הצילומים שלהם, אחרי שטעתה לחשוב שהשחקנים הם שודדים חמושים

איתי קינן | 22-09-2009 16:52:00

תושבי ניו זילנד אינם סובלים מטרדות מיותרות, בעודם חיים על האי השקט וחסר הצרות. עם זאת, סטודנטים לקולנוע נדהמו כשהמשטרה פשטה על סט הצילומים שלהם, אחרי שטעתה לחשוב שהשחקנים הם שודדים חמושים.

הסטודנטים טענו להגנתם כי ניתנה להם רשות מהמשטרה לצלם סרט פשע באותו מקום. אולם, לאחר בירור עם השוטרים, שכלל גם את החרמת האביזרים בהם השתמשו, התברר כי צילמו בתאריך שונה מהתאריך שאליו ניתן להם האישור. כך פורסם בעיתון "ניו זילנד הרלד ריפורט"

השוטרים נקראו למקום אחרי שתושב מקומי מודאג דיווח לתחנת המשטרה כי ראה מישהו מסתובב באזור עם אקדח. "מספר ניידות משטרה נערכו בעמדות, מחסומים הוצבו וכוח אדם נוסף הוזעק לעזור", סיפר הסמל הבכיר קרל טורנטון."בזמן שזה קרה, דווח בקשר כי אדם חמוש נכנס לחנות, כשהוא מעלה את רמת החרדה סביבו. כתוצאה מכך שלושה שוטרים חמושים פרצו אל תוך החנות, כשהם מרימים את נשקם ודורשים ממנו להניח את הנשק".

עד מהרה התברר כי "התוקף" היה סטודנט לקולנוע מהמכללה המקומית. "מפיק ממורמר הודיע לנו כי התגובה שלנו הייתה מוגזמת, וכי הוא אישר עם המשטרה את הצילומים שצפויים להתרחש במהלך ה-18 וה-19 בספטמבר" אמר טורנטון. "אך אז ידענו אותו כי התאריך שמופיע במשטרה הוא ה-20 בספטמבר ולכן הצוות חשב שמדובר בשודד אמיתי".

במהלך הפשיטה הספיקו השוטרים להחרים אקדח, רובה אוויר ושלושה אקדחי אוויר. אחד הסטודנטים ריאן לינד סיפר לעיתון כי "הייתי די בטוח לגבי התאריכים, אבל מסתבר כי זה היה היום הלא נכון". אם היו להם בעיות אמיתיות במדינה זה בחיים לא היה קורה.

אז מי בעצם חי בסרט? (צ' - ShutterStock)
אז מי בעצם חי בסרט? (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי