האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית חודש אוגוסט

רוצים לדעת איך תסיימו את תקופת הבחינות והאם זה הזמן לתכנן את הטיול לחו"ל? בואו תקראו מה הכוכבים חוזים לכם החודש

אביה בנימין | 03-08-2009 10:49:00

אריה 23/7 - 22/8
אתם חוגגים יום הולדת, נראים מעולה ויש לכם אנרגיות טובות וגישה אופטימית. זה הזמן למקסם את היכולות שלכם. אל תחמיצו את ההזדמנות.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על חיי האהבה והזוגיות שלכם. רצוי שתגלו גמישות בזוגיות. שתפו את בני הזוג במה שעובר עליכם והיו קשובים אליהם.

לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם, ותשקיעו בחיפוש אחר אהבה.

בתולה 23/8 - 22/9
זו תקופה די מוזרה עבורכם. עד ה- 23.8 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע על מצבכם הבריאותי. זה לא אומר שאתם צריכים להתחיל לדאוג. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות.

בסוף החודש - אין עליכם. תתחילו לחגוג יום הולדת ותחזרו לככב בגדול.

מאזניים 23/9 - 23/10
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך.

לאלו מביניכם שנמצאים עדיין בתקופת מבחנים - יש לכם יכולת מצוינת להצליח. כדאי שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם. יש מצב לאהבה וקיים סיכוי טוב לשיפור בתנאי המגורים שלכם.

עקרב 24/10 - 21/11
ליקוי הלבנה ב 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם. למרות חופשת הקיץ עד ה 23.8 צפוי לכם עומס רב בעבודה ויעריכו אתכם על השקעתכם. אמנם העבודה מאוד חשובה בימים אלה אבל אל תשכחו שיש לכם גם חיים אישיים. אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם את חופשת הקיץ שאתם כל כך זקוקים לה. בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה, יהפכו להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.
טיפ! החודש יש מצב לאהבה עם ידיד מהעבר...

קשת 22/11 - 21/12
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שעדיין נבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם.

למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה בלימודים. ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על הלימודים שלכם. למתעניינים בלימודים - חפשו קורסים שירחיבו לכם את האופקים.

מה-23.8 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי למרות שכבר בימים אלה יש הרבה אקשן בעבודה.

למחפשי עבודה – השקיעו את עיקר האנרגיה אחרי ה- 23.8 . בינתיים לכו לחדר כושר והרבו בפעילות גופנית.

גדי 22/12-20/1
צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. חוץ מזה, יש לכם המון הוצאות ונראה שקשה לכם להשתלט על התקציב. גם ליקוי הלבנה ב 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

בנוסף, אתם עסוקים בזמן האחרון באהבה וזוגיות, וזה ימשך במהלך כל החודש.

לפנויים - אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש - זה קורה.

דלי 21/1-18/2
לסטודנטים שעדיין נבחנים – למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה – אינה מוטלת בספק.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. זו תקופה מאוד משמעותית. אמנם לא יהיה לכם רגע דל בחיי האהבה, אך מומלץ שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחצים ייירגעו.

רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. מה- 23.8 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

דגים 19/2 - 20/3
אנרגיה רבה מופנית בימים אלה לעבודה שחורה לסיום מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל על הצד הטוב ביותר.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על בריאותכם ועל מקום עבודתכם. הבריאות עלולה להינזק בגלל העומס. היו ערים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם - לכו להיבדק.

מה- 23.8 רוב האנרגיה תחזור להתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם.

טלה 21/3 - 20/4
הקיץ משתלט לכם על החיים וטוב שכך. נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות.

מי שסיים את כל המחויבויות ללימודים - זה הזמן לצאת לחופשה. מלבד האקשן והפאן, רצוי שתרבו בפעילות גופנית. זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי. אהבה צפויה להתפתח החודש ליד הבית או באמצעות המשפחה. לא לזלזל.

מה- 23.8 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

שור 21/4 - 20/5
עניינים הנוגעים למקום המגורים יעסיקו אתכם מאוד עד ה- 22.8. אלה מכם שירצו לעבור דירה – כדאי אבל רק לאחר בדיקה יסודית של מקום המגורים.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אבל גם על הסטטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

מה- 23.8 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.

תאומים 21/5 - 21/6
סוף סוף מסתמנת הקלה והחיים נעשים קצת יותר נוחים. ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על הלימודים שלכם, אבל גם על הנסיעות שלכם - חו"ל הופך להיות אופציה ריאלית.

לסטודנטים שעדיין לא סיימו להגיש עבודות - זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית, גם אם אינה קלה. אם תתארגנו ביעילות ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה.

הרבה יותר פעילות צפויה בביתכם מה- 23.8. כדאי שתתפנו להשקיע בעיצוב הבית. ויש מצב למעבר דירה. חוץ מזה, אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה. אל תתעצלו לעשות ספורט והיזהרו בנהיגה.

סרטן 22/6 - 22/7
אתם בעיצומה של תקופה מאוד משמעותית. למעונינים להירשם ללימודים – זה הזמן. עם זאת, הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום וגם חיי האהבה שלכם עוברים תהפוכות בימים אלה.

ליקוי הלבנה ב- 6.8 יכול להשפיע באופן משמעותי לטובה או לרעה על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" - אתם חייבים להיות קצת יותר מחושבים בנוגע להתנהלות הכלכלית שלכם.

מה- 2.8 אתם נראים מעולה. זה הזמן לשדרג את ההופעה החיצונית.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי