האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המירוץ לציון

בין קמפיין דוגמנות להגשת "המירוץ למיליון", עו''ד רז מאירמן עוסק בליטיגציה מסחרית ומציע לכם לקחת את הלימודים באיזי

יעל ללום | 24-05-2009 10:27:00

דוגמן ומגיש ה"מירוץ למיליון" רז מאירמן, הוא גם עורך דין בתחום הליטיגציה המסחרית, המחזיק בתואר ראשון ושני במשפטים מטעם אוניברסיטת תל אביב.

מהו הזיכרון הבולט שלך מתקופת הלימודים?

היו לי קורסים מסוימים שהפכו להיות סיוטיים בצורה יוצאת דופן, בתחום דיני משפחה למשל. אף פעם לא הצלחתי להבין איך במדינת ישראל יכול להיות שיש שלוש מערכות חוק מקבילות: הדין העברי, האזרחי והבינלאומי, ששלושתן עובדות ביחד, מה שהופך להיות 'עליזה בארץ הפלאות'. אתה לא מבין איך זה יכול לקרות, אנשים שנולדו לאב נוצרי ולאם יהודיה והמירו את דתם לבודהיזם. חשבתי לעצמי 'לעזאזל, אם יבוא אלי לקוח כזה אגיד לו סע לדרכך, הסיכוי שלך לזכות הוא אפסי'.

איזה סטודנט היית?

תמיד הייתי הסטודנט שעשה הכל בכוחות עצמו מסיבה לא ברורה. לא הייתי מאלה ששכתבו עבודות של אחרים. לגבי השיעורים עצמם, אני לא זוכר שכתבתי מילה אחת במהלך התואר. חשבתי שזה חסר תכלית שמאה איש כותבים את אותן מילים, האמנתי מאוד בתועלתנות. רק בעבודות נכנסתי למעגל הפרודוקטיביות.

עבדת בזמן הלימודים?

עסקתי בדוגמנות, גם בחו"ל וגם בארץ, בטלוויזיה, בתור כתב של גיא פינס, של חדשות הוט, רוקדים עם כוכבים וגם קצת בערוץ 1.

איזה מרצה או קורס השאירו עליך רושם?

המרצה הכי מדהים לטעמי היה פרופ' שלמה שוהם, שעוסק בקרימינולוגיה ובפן המשפטי אבל של הקרימינולוגיה והפסיכיאטריה. עשיתי אצלו סדנה שנקראה "טירוף, סטייה ויצירה", ומאחר וכל כך נהניתי אז גם הציון היה בהתאם.

יש לך טיפ לסטודנטים?

בסופו של דבר זו תקופה די קסומה. מעבר להכנת העבודות וללמידה לפני המבחנים זו תקופה שצריך לקחת באיזי, ולא בצורה דרמטית מדי. אני ממליץ להשתדל ולקחת קורסי בחירה מעניינים כי הציונים והידע שנרכש בהם הוא יותר משמעותי ומעשיר את הדעת.

האם היית בוחר היום ללמוד משהו אחר?

בכל מקרה הייתי לומד משפטים, אבל יכול להיות שהייתי משלב את זה עם תקשורת. אני שוקל ללמוד תואר שני במנהל עסקים, בימים אלו אני מתחבט במספר אפשרויות יכול להיות שאחזור באוקטובר לספסל הלימודים. בוחן את האפשרות.

לא כותב בשיעור. מאירמן  (צ-יחצ)
לא כותב בשיעור. מאירמן (צ-יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי