האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אריאל: סערה בביה''ס לתקשורת

שלושה מרצים בכירים מבית הספר לתקשורת במכללת אריאל הודיעו כי הם מתפטרים מתפקידם הניהולי בשל סכסוך עם ההנהלה. הסטודנטים, שחוששים כעת לתואר, החליטו לשבות

יעל ללום | 08-12-2008 12:13:00

כשבוע לאחר ששלושה מרצים בכירים מבית הספר לתקשורת במכללת אריאל הודיעו על התפטרותם בעקבות אי קיום הסכמים מצד המוסד, הכריזו גם הסטודנטים כי הם משביתים את הלימודים.

שלושת המתפטרים: מנהל בית הספר לתקשורת, פרופסור יחיאל לימור, ראש המסלול לטלוויזיה וקולנוע יואל קמינסקי וראש המסלול למדיה חדשה ודיגיטלית ד"ר אזי לב און, יעזבו את תפקידיהם הניהוליים, אך ימשיכו ללמד עד סוף שנת הלימודים הנוכחית.

"כל בית ספר חדש לתקשורת נמצא בשנים הראשונות תחת ליווי של המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) ורק אחר כך הוא מאושר", מסביר ד"ר אזי לב און את הסיבות לשביתה.

"לימור הבטיח דברים מסוימים על החוג, כדי להראות למל"ג שיש את התנאים לקיום המסלול. אך בנסיבות הנוכחיות יש דברים שהמכללה לא נתנה לו וכרגע הוא לא יכול להעמיד את המסלול באותה איכות כפי שהבטיח למל"ג".

נתק תקשורתי (צ' - יחצ)
נתק תקשורתי (צ' - יחצ)

הסטודנטים: מוטרדים מאפשרות לפגיעה בתואר
בעקבות ההתפתחויות האחרונות החליטו אתמול (א') הסטודנטים בבית הספר להשבית את הלימודים במטרה להפעיל את הלחץ שלהם לזירוז התהליכים.

"אותנו מטרידה הפגיעה העתידית האפשרית בתואר שלנו, שהוא עוד לא קיבל הכרה. כרגע אנחנו בעצמנו מבולבלים ואף אחד לא נתן לנו תשובות מובהקות לגבי העתיד", מספרים הסטודנטים, "הנהלת המכללה אומרת 'אל תדאגו', יהיה לכם תואר, אבל מקומות בלתי פורמאליים מציגים לנו תמונה קצת לא אופטימית".

הסטודנטים מבהירים כי האינטרס של כולם הוא למזער את הפגיעה בתלמידים. בינתיים הם נפגשו עם ראש שדולת הסטודנטים בכנסת וכעת חושבים על דרכים נוספות לפתור את המשבר שנוצר. "אנחנו דואגים שתהיה לנו הכרה של התואר ושדברים יחזרו לתקנם", הם מסכמים.

נשארים בבית. אילוסטרציה (צ' - ShutterStock)
נשארים בבית. אילוסטרציה (צ' - ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי