האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

חוף הזוכים

מעברון ששלחו הסטודנטים אתי שושני וגיא בלנדר לתחרות MTV Break, הביא להם זכייה ודקות של תהילה בינלאומית. 30 שניות ועולמם השתנה

יעל ללום | 16-11-2008 12:38:00

חוף טוב, הכל טוב. יוצרים: גיא בלנדר ואתי שושני
כשאתי שושני וגיא בלנדר חזרו ללימודים, היו להם הרבה חוויות לספר מהחופשה, אבל הרבה יותר קל היה לפתוח טלוויזיה, להעביר ל-MTV ופשוט להראות לכולם מה הם עשו בקיץ האחרון. אחרי הכל, שושני ובלנדר הם חלק מהזוכים המאושרים בתחרות MTV Break שהתקיימה לאחרונה.

בתחרות הוזמנו אמנים מרחבי העולם ליצור מעברונים ל- MTV (סרטונים בני 30 שניות שבסופם לוגו הערוץ) בטכניקות מגוונות.

שושני, סטודנטית לאמנות פלסטית והוראה בבית ברל ובלנדר, סטודנט לתקשורת חזותית בבצלאל, מהווים את הצוות הסטודנטיאלי היחיד מבין חמשת הזוכים הישראלים.

"שמענו על התחרות דרך חברים מהלימודים. תאריך ההגשה היה סוף אוגוסט, זה נפל בחופש ולכן נרתמנו למשימה", מספר בלנדר איך הכל התחיל.

השניים מכירים האחד את השני מבית הספר התיכון בראשון לציון, ומאז הם בקשר ומתייעצים אחד עם השני בנושאי אומנות. "יש לנו עולם דימויים משותף שנרקם בתיכון, מה שמקל עלינו לתקשר", אומרת שושני.

המעברון של שושני ובלנדר מציג תיאטרון חפצים על חוף הים. "ידענו שזו תחרות עולמית וצריך לעשות משהו שמייחד את ישראל", מספרת שושני, "משהו באור ובאקלים מעצב את הטמפרמנט הישראלי, הכל בתנועה ורועש וקופץ וחם! חם פה!! גם האובייקטים הם ישראלים – אבטיח, שש בש, מטקות".

כמובן שפנייה לקהל רחב עוד במהלך הלימודים היא דבר שמעט אומנים צעירים זוכים לו, והצמד בלנדר-שושני מודעים לכך. "זה חיזוק גדול לאגו לחזור מהחופש ולדעת שיצרת משהו שזוכה לכזו חשיפה", אומר בלנדר.

שושני ובלנדר
שושני ובלנדר
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי