האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית חודש ספטמבר

היצירתיות של בני מזל טלה תעזור להם להתחיל את השנה על הצד הטוב ביותר, ולשוורים צפוי חודש של בילויים ורומנטיקה

אביה בנימין | 01-09-2008 09:36:00

בתולה 23/8 - 22/9
יש לכם אנרגיות טובות בימים אלה, אתם נמצאים במרכז ונהנים מתשומת הלב. יחד עם זאת, הגיע הזמן שתשקיעו קצת יותר בעצמכם.

למעונינים להירשם ללימודים – עשו זאת בימים אלה ממש. הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע באופן משמעותי במיוחד עליכם - על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים גם אתם אליהם.

לפנויים, כדאי שתשקיעו בעצמכם ותתכוננו לאהבה שתגיע. בינתיים - שימרו על דיסקרטיות.

מאזניים 23/9 - 23/10
זו תקופה די מוזרה עבורכם מצד אחד אתם טעונים באנרגיות טובות ואמביציה להתקדם, אבל עד ה- 23.9 תהיה לכם עייפות המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. היו פעילים אבל הקפידו לנוח קצת יותר ושימרו על גישה חיובית. זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים.

מבחינה מנטאלית זו תקופה מאוד טובה עבורכם, מה שמאוד עוזר למי שלומד. מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות.

בסוף החודש - אין עליכם. תתחילו לחגוג יום הולדת ותחזרו לככב בגדול. טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש – זה קורה.

עקרב 24/10 - 21/11
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת, וטוב שכך. לאלו שהתחילו כבר ללמוד – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה.

לפנויים, יש מצב לאהבה מדהימה, מה- 25.9. גם מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע לטובה או לרעה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

קשת 22/11 - 21/12
עד ה- 23.9 צפוי לכם עומס רב בעבודה. אם תשקיעו כמו שאתם מסוגלים ויודעים, דווקא יעריכו אתכם על השקעתכם. יחד עם זאת, אל תשכחו את הלימודים ואל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם.

גם מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע לטובה או לרעה על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם.

בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.

גדי 22/12-20/1
אתם עדיין מצ'ופרים על ידי הכוכבים. אל תשבו בחיבוק ידיים. קחו יוזמה ונסו לקדם עצמכם בחודשים הקרובים.

החודש הזה הוא תקופה מצוינת לסטודנטים. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם גם מעבר לנדרש. ובהחלט צפויה לכם הצלחה בכל הנוגע ללימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים גם הם להשפיע לטובה או לרעה על הלימודים שלכם. אז לא לחפף.

למתעניינים – כדאי להירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים. מה- 23.9 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

דלי 21/1-18/2
צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אבל רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע. למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח בשנת הלימודים הקרובה אינה מוטלת בספק, ובמיוחד מדצמבר.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

יש מצב לאהבה במהלך טיול או עם מישהו שיגיע מעבר לים.

דגים 19/2 - 20/3
עיסוקים רבים דוחקים הצידה את הלימודים בימים אלה ובמיוחד עניינים הנוגעים לזוגיות. רבים מכם מתקשים להתארגן ביעילות ומשלמים על כך בבריאותם.

לסטודנטים שבניכם – הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. ההצלחה בלימודים אינה מוטלת בספק, גם אם לא הכל קורה כפי שתכננתם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות.

מה- 23.9 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט.

טלה 21/3 - 20/4
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולהתחיל את השנה על הצד הטוב ביותר.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל קושי להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק. מה- 23.9 תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם.

יש לכם הרבה אנרגיה ומזל בכל מה שקשור לאהבה וזוגיות. קופידון יעזור לכם בחיפוש ה"חצי השני" שלכם.

שור 21/4 - 20/5
צפוי לכם חודש של כיופים רומנטיקה ובילויים לצד הוצאות כספיות שלא נגמרות.

נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם. מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי.

מה- 23.9 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו אז כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

הבשורה הטובה – חיי האהבה שלכם ישתדרגו והאהבה כבר מעבר לפינה.

תאומים 21/5 - 21/6
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה בימים אלה. למרות הקשיים, השקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים וכדאי לעשות הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

היכולת המנטאלית שלכם טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בלימודים.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטטוס המקצועי שלכם.

מה- 23.9 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.

סרטן 22/6 - 22/7
מבחינה כלכלית החיים נעשים קצת יותר נוחים, אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים. ליקוי הלבנה ב- 28.8 מולד הירח ב- 30.9, לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע על הלימודים שלכם לטובה או לרעה. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה.

מה- 23.9 צפויה הרבה פעילות בביתכם ומזה אתם דווקא מרוצים, אך אל תתנו לכך להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

אהבה צפויה להתפתח ליד הבית או באמצעות המשפחה. לא לזלזל.

אריה 23/7 - 22/8
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת בעיקר מה- 23.9 וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

מולד הירח ב- 30.9 לצד הירח המלא ב- 15.9 יכולים להשפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה"אוברדרפט" - אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות.

בחיי האהבה קורים בימים אלה דברים מעניינים והחודש אתם "על הסוס" מבחינה רומנטית. יש מצב לאהבה רצינית.

אתם אמנם נראים נפלא אבל אם חשקה נפשכם בשדרוג הלוק - הכי כדאי מה- 8.9

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי