האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש יוני

איך מתמודדים התאומים עם יום ההולדת ואיזו הצלחה צפויה לבני מזל עקרב החודש? הכל בתחזית האסטרולוגית

אביה בנימין | 04-06-2008 15:06:00

תאומים 21/5 - 21/6
אתם חוגגים יום הולדת ויש לכם אנרגיות טובות. המון אקשן צפוי סביב יום ההולדת שלכם ואתם נהנים מכל רגע.

למעונינים להירשם ללימודים: רק בסוף החודש. לסטודנטים שביניכם: הראש שלכם עובד מצוין בימים אלו ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים.

שימו לב: הירח החדש ב - 3.6 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אתם תהיו "על הסוס". יש מצב לאהבה רצינית ושווה. בינתיים - שימרו על דיסקרטיות.

טיפ לפנויים: אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל דווקא החודש – זה קורה.... אפשרו לחברים למצוא את אביר לבבכם עד ה 19.6. בליינד דייט בהחלט יכול להצליח הפעם.

סרטן 22/6 - 22/7
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח בלימודים החודש - אינה מוטלת בספק.

עד ה- 20.6 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. הורידו הילוך ואפשרו לעצמכם לנוח.

הירח החדש ב - 3.6 עלול להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות.

חיי האהבה שלכם עוברים תהפוכות לטובה בימים אלה. מה- 20.6 אתם גם נראים מעולה וכדאי שתשקיעו בטיפוח. בסוף החודש - אין עליכם. אתם תחזרו לככב בגדול.

אריה 23/7 - 22/8
אתם מתמודדים עדיין עם המון מחויבויות. למזלכם יש לכם שפע של אנרגיה להתמודד עם הכל. גם חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך.

לסטודנטים: הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה במיוחד עד ה - 20.6. גם הירח החדש ב - 3.6 עשוי להשפיע לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

בתולה 23/8 - 22/9
עד ה- 20.6 צפוי לכם עומס רב בעבודה. אם תשקיעו – תזכו להערכה על השקעתכם. יחד עם זאת, הלימודים עבורכם כרגע הם במקום הראשון.

אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. הירח החדש ב - 3.6 יכול גם הוא להשפיע על מקום העבודה שלכם. בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.

מאזניים 23/9 - 23/10
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם אפילו מעבר לנדרש.

הירח החדש ב - 3.6 יכול גם הוא להשפיע לטובה על הלימודים שלכם. למתעניינים: כדאי להירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים בסוף החודש. מה- 20.6 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

עקרב 24/10 - 21/11
למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה בכל הנוגע ללימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה.

שימו לב: הירח החדש ב - 3.6 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה.

יש לכם גם הרבה אקשן בעבודה ואתם ממש מותשים. אם אתם רוצים להישאר בריאים, פנו קצת יותר זמן למנוחה והקפידו על תזונה נכונה.

קשת 22/11 - 21/12
עיסוקים רבים, בעיקר ענייני הלב והזוגיות, דוחקים הצידה את הלימודים בימים אלה.

לסטודנטים שביניכם: הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. מה - 21.6 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר.

הירח החדש ב - 3.6יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. לפנויים- כדאי שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם לפחות עד ה 19.6.

גדי 22/12-20/1
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. היצירתיות ויכולת ההתמדה שלכם, יעזרו לכם להתייעל על הצד הטוב ביותר.

הירח החדש ב - 3.6 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס. השלימו מידי פעם שעות שינה והיו ערניים למתרחש בגופכם. אם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק.

מה- 21.6 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ובמקביל גם שיפור בבריאותכם. לפנויים במיוחד בסוף החודש: קופידון שולח חיצים ממש לכיוון שלכם.

דלי 21/1-18/2
נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם הפעם.

מה - 21.6 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

טיפים: לנרשמים ללימודים - שווה רק מה 20.6. הירח החדש ב – 3.6 יכול להשפיע משמעותית על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי.

דגים 19/2 - 20/3
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם עדיין טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול.

הירח החדש ב - 3.6 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטטוס המקצועי שלכם.

למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה. מה - 21.6 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.

טלה 21/3 - 20/4
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית, גם אם אינה קלה. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. אחרת – יהיה לכם מאוד קשה לסיים את השנה.

מבחינה כלכלית החיים יהיו נוחים יותר, אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים. ובמקביל עדיין יש לכם הוצאות רבות מידי לטעמכם ואתם מתקשים לשלוט בהן.

ובנוסף, הרבה פעילות צפויה בביתכם מה 21.6. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

שור 21/4 - 20/5
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. אתם גם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם תהיה טובה וזה יקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים.

גם הירח החדש ב - 3.6 ישפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט". אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות. עם זאת, יש מהצב להגדלה משמעותית בהכנסות.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי