האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המל"ג: סטודנטים באריאל לא ייפגעו

בפגישה שהתקיימה בין ראשי המל"ג ונציגי הסטודנטים הובטח כי למרות המחלוקת על השימוש במילה "אוניברסיטאי" בשמו של המוסד האקדמי באריאל, הסטודנטים הלומדים שם לא ייפגעו

הדר גילת | 26-05-2008 17:39:00

חודשיים לאחר שהוחלט בדיון במשרד המשפטים כי אין תוקף חוקי בהפיכתה של מכללת "אריאל" ביהודה ושומרון ל"מרכז אוניברסיטאי", נפגשו אתמול (א') ראשי המועצה להשכלה גבוהה (המל"ג) עם נציגי הסטודנטים מהמכללה ויו"ר התאחדות הסטודנטים, במטרה להרגיע ולהבהיר כי הסטודנטים הלומדים במכללה האקדמית "אריאל" לא ייפגעו כתוצאה מהמחלוקת על השימוש במילה "אוניברסיטאי" בשמו של המוסד.

בפגישה הוסבר לנציגי הסטודנטים כי המוסדות להשכלה גבוהה בישראל לא יפסלו מועמדים שקיבלו תואר ראשון ממכללת אריאל.

עוד עודכנו הסטודנטים כי בימים האחרונים פנתה המל"ג להנהלת המכללה בבקשה להעניק תארים בשמה של המכללה האקדמית או לדחות את טקס הבוגרים עד לאחר סיום הבירור אצל רשם העמותות באשר לשמו של המוסד.

מטרת הבקשה היא למנוע מצב שבו סטודנטים שסיימו את התואר יקבלו תעודה שתישא את השם "מרכז אוניברסיטאי", כאשר המוסד טרם הוכר כך רשמית.

מכללת אריאל קמה ב-1982 בחסות אוניברסיטת בר-אילן, אך כיום היא מוסד עצמאי שלומדים בו למעלה מ- 10,000 סטודנטים. במוסד מתקיימים כיום לימודים לתואר שני בעבודה סוציאלית, ואושרו גם תוכניות נוספות לתואר שני, בין השאר בפסיכולוגיה.

המכללה באריאל (צ' - יחצ)
המכללה באריאל (צ' - יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי