האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לייט-נייט סטודנטיאלי

סטודנטים מבית הספר לטלוויזיה של רשת יצרו לייט-נייט המבוסס על אירוח כוכבי ריאליטי מהעבר. הפיילוט ישודר בקרוב בערוץ השני

רוי רגב | 05-03-2008 10:21:00

בית הספר לטלוויזיה של רשת ישלב פיילוט לתוכנית 'לייט-נייט' שיצרו בוגרי המחזור הראשון של בית הספר, בלוח השידורים של ערוץ 2. תוכנית הלייט-נייט, הופקה על ידי הסטודנטים כחלק מעבודת הגמר שלהם וייתכן ויופקו תוכניות נוספות בעתיד על ידי הסטודנטים לתוכנית שקיבלו מחמאות מאנשי המקצוע הוותיקים. תוכנית הפיילוט תשודר קרוב לוודאי בשעות המאוחרות ביותר של הלילה.

שם התוכנית שיצרו הסטודנטים במסגרת לימודיהם הוא - הבוידעם. מטרת התוכנית היא להציג בפני הצופים כוכבי טלוויזיה לרגע ומה מעשיהם היום. רוב רובם של האורחים בתוכנית הם כוכבי ריאליטי שנשכחו, מתוכניות דוגמת – פרויקט Y, הדוגמניות וכוכב נולד.

בין האורחים אתם שוחח מנחה התוכנית – אסף קמר, המשתתף בתוכניתו המשובחת של יגאל שילון - פספוסים, היו גם: האחים צנחני מכוכב נולד - אחד מהאחים עובד היום כמורה והשני כצבע אופנועים; אבלין מהדוגמניות - חזרה להיות ספרית; וצ'ינו אלמיזרק מפרויקט Y שעובד היום בבניית ציפורניים.

בהמשך התוכנית בדקו מפיקי התוכנית הבוגרים האם כל אחד מ'הטלנטים' יצליח בריאליט' המתחרה. ההפקה בדקה האם צ'ינו היה מצליח בתוכנית הדוגמניות תוך שהוא מקבל משימות דוגמנות מהתוכנית. הדוגמנית/ספרית, אבלין, קיבלה משימת שירה והאחים צנחני קיבלו משימת משחק.

חדר עריכה. ייתכן והבוגרים יתבקשו להפיק תוכניות נוספות. (צ' - תמי אייזנברג)
חדר עריכה. ייתכן והבוגרים יתבקשו להפיק תוכניות נוספות. (צ' - תמי אייזנברג)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי