האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש מרץ

הדליים חזקים מנטאלית אך מתקשים בכספים, התאומים עמוסים בעבודה והסרטנים בתקופה מצויינת להגשת עבודות

אביה בנימין | 02-03-2008 13:15:00

דגים 19/2 - 20/3
למעונינים להירשם ללימודים - זה הזמן. מה-14.3 הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. הירח החדש ב-7.3 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה ובמיוחד מה-13.3. כדאי שתשקיעו בעצמכם ותתכוננו לאהבה שתגיע. אתם נראים נפלא ואם חשקה נפשכם בשדרוג הלוק - הכי כדאי מה-13.3.

טלה 21/3 - 20/4
זו תקופה די מוזרה עבורכם - אתם במיטבכם בזמן האחרון, אבל עד ה-20.3 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת.

גם הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע על מצבכם הבריאותי. איכלו בריא, השתדלו לשמור על שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות. מה-21.3 - אין עליכם, ותחזרו לככב בגדול.

בחיי האהבה קורים כבר בימים אלה דברים מעניינים. בינתיים, שימרו על דיסקרטיות והתכוננו לחודש הבא.

שור 21/4 - 20/5
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים הרבה יותר זמן בפעילות חברתית. חלקכם מגלים בימים אלה עד כמה חשובים להם החברים הקרובים וטוב שכך.

לסטודנטים שביניכם - הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה. לפנויים, יש מצב לאהבה עד ה-12.3 דווקא במקום העבודה שלכם. למתעניינים בלימודים- זה הזמן להירשם ללימודים אקדמיים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים.

גם הירח החדש ב-7.3 עשוי להשפיע לטובה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם.

תאומים 21/5 - 21/6
עד ה-20.3 צפוי לכם עומס רב בעבודה ובסך הכל מעריכים אתכם על השקעתכם. זה אמנם חשוב מאוד - אבל מה עם הלימודים? אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם.

גם הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע על מקום העבודה שלכם. מה-21.3 צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל יכולה לשמש פיצוי על התקופה הלחוצה.

יש מצב לאהבה במקום העבודה או בהקשר אליו במיוחד מה- 13.3.

סרטן 22/6 - 22/7
אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה וצורך לעשות משהו עם עצמכם. רצוי שתרבו בפעילות גופנית - זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים.

זו גם תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם בקלות יחסית. גם יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה.

הירח החדש ב-7.3 יכול גם הוא להשפיע לטובה על הלימודים שלכם. מה-21.3 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

אריה 23/7 - 22/8
צפויה לכם הצלחה בלימודים למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה וגם חיי האהבה שהשתדרגו בזמן האחרון גוזלים אנרגיה וזמן.

הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה. מה-21.3 יהיה לכם הרבה יותר קל ללמוד.

טיפ לפנויים: אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש - זה קורה.

בתולה 23/8 - 22/9
הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. לפנויים, כדאי שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם, אבל שהעיסוק בזוגיות ובאהבה לא יבוא על חשבון הלימודים.

צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אך רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.

מה-21.3 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר!

מאזניים 23/9 - 23/10
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה ולסיום מחויבויות שאין להן סוף. צפו לתקלות חוזרות ונסו להתמודד איתן בלי לאבד את הסבלנות. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולהצליח.

הירח הירח החדש ב-7.3 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם - לכו להיבדק!

מה-21.3 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם.

עקרב 24/10 - 21/11
זו תקופה נעימה בסך הכל. אין ספק שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם הפעם.

מה-21.3 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

לסטודנטים שביניכם - הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. למתעניינים בלימודים - זה הזמן להירשם.

הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי.

קשת 22/11 - 21/12
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון, מה שמקשה עליכם ללמוד בו. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול.

הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.

מה-21.3 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה. טיפ: אהבה צפויה להתפתח ליד הבית או באמצעות המשפחה מה-13.3.

גדי 22/12-20/1
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה אינה מוטלת בספק. זו גם תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. אחרת - יהיה לכם מאוד קשה להצליח.

מבחינה כלכלית החיים נעשים נוחים יותר אבל כמו שאתם יודעים - כסף זה לא הכל בחיים. בנוסף, הרבה פעילות צפויה בביתכם מה-21.3. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם.

בסך הכל אתם "על הסוס" השנה. יש מצב להתקדמות משמעותית למרות הקשיים והעיכובים. חוץ מזה, אתם עם אנרגיה עודפת - אל תתעצלו ולכו לחדר כושר.

דלי 21/1-18/2
הנושא הכלכלי אינו יורד מסדר היום. נראה שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים.

יחד עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים. גם הירח החדש ב-7.3 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. ייתכן שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה"אוברדרפט" - שימו ברקסים לבזבזנות.
למזלכם יימצא מי שיעזור לכם להתמודד עם המצב.

מה-21.3 הלימודים יהיו במקום הראשון. לפנויים - עד ה-12.3 אתם נראים מעולה וקופידון משקיע כדי שתמצאו את החצי השני.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי