האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ארכיטקטורה ממוחשבת

סטודנטים לארכיטקטורה בויצ"ו חיפה לוקחים חלק בפיילוט הבודק את יעילות הלמידה בעזרת מחשבים ניידים ומחוץ לכיתות הלימוד

רוי רגב | 28-02-2008 10:17:00

תוכנית פיילוט חדשה בויצ"ו חיפה, תעניק לסטודנטים לארכיטקטורה במכללה מחשבי מקינטוש ניידים עד לסיום לימודיהם. המחשבים יכללו תוכנות הרלוונטיות ללימודיהם ויאפשרו לימודים במחוץ לכיתות. ממחלקת הארכיטקטורה של ויצ"ו נמסר כי המטרה היא לשבור את דפוסי הלימוד הרגילים בתוך הכיתות ולצאת החוצה.

שיטת הלימוד הממוחשבת רלוונטית במיוחד עבור סטודנטים לארכיטקטורה, שחלק גדול מלימודיהם מבוסס על התרשמות ממבנים וחללים שכמובן נמצאים מחוץ לכיתות הלימוד. המחשבים יחולקו ל-30 סטודנטים בשנה ב' ללימודים שיכללו גם אפשרות ללימודים מרחוק עם סגל ההוראה. המחשבים והתוכנות המותקנות בו יאפשרו לסטודנטים ולמרצה לעמוד על קשר קבוע ועבודה משותפתך על פרויקטים.

על הפרויקט אחראית קרן דוד פרידמן וחברת המחשבים. מחברת המחשבים נמסר כי בנוסף לערך הלימודי של הפרויקט הם מקווים כי הפרויקט יגרום לסטודנטים להבין את החשיבות שבעבודה עם תוכנות חוקיות למהדרין. בנוסף, מאמינים מפתחי התוכנית, כי מתן מחשבים ותוכנות זהות לכל הסטודנטים מעניק הזדמנות שווה לכל הסטודנטים בלי קשר להבדל ביכולות הכלכליות של כל סטודנט לארכיטקטורה במוסד.

יו"ר קרן דוד פרידמן, עו"ד אליק בנר, מסר כי בסוף השנה תבחן יעילותו של הפיילוט יחד עם חברת המחשבים ולאחר מכן יוחלט אם להמשיך בתוכנית גם בשנים הבאות. הצדדים מקווים גם ללמוד לקחים ולשפר את התוכנית וייתכן שישקלו בעתיד להגדיל את מספר הסטודנטים המשתתפים בתוכנית.

לומדת עם מחשב נייד. הסטודנטים יהיו 'און-ליין' עם המרצה.
לומדת עם מחשב נייד. הסטודנטים יהיו 'און-ליין' עם המרצה.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי