האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

שונשיין התפטר

נשיא התאחדות הסטודנטים, איתי שונשיין, התפטר מתפקידו לאחר הודעה של ראשי האגודות על כינוס ישיבה בנושא נשיאות התאחדות הסטודנטים

רוי רגב | 24-02-2008 10:35:00

בשבוע שעבר החליטו ראשי אגודות הסטודנטים לבצע מהלך שטלטל את שליטתו המוחלטת של איתי שונשיין, כנשיא התאחדות הסטודנטים. ראשי האגודות החליטו לכנס לאחרונה ישיבה בנושא נשיאות התאחדות הסטודנטים. בתגובה מהירה ליוזמה המפתיעה של ראשי האגודות, החליט נשיא התאחדות הסטודנטים, איתי שונשיין, להתפטר מתפקידו ולהקדים תרופה למכה, לאחר שידע כי בישיבה יוחלט על ידי ראשי האגודות להדיח אותו.

לתקשורת מסר היום הנשיא לשעבר שונשיין, כי החליט להתפטר משום שמיצה את התפקיד ולא פחות חשוב מכך - משום שהזניח את לימודיו בתקופה האחרונה ולא השלים עדיין את התואר האקדמי שלו. שונשיין לומד בשנים האחרונות משפטים במכללה למנהל, לתקשורת הוא מסר כי תפקידו כנשיא ההתאחדות (תפקיד בו צבר הון פוליטי לא מבוטל) פגע קשות בציוניו וכי הוא מעוניין להתחיל בהתמחות במשרד עורכי-דין כמה שיותר מהר, ולהדביק את הפער מחבריו שכבר "שנתיים עובדים בעריכת דין".

יש לציין כי כבר תקופה לא קצרה סופג שונשיין ביקורת רבה מראשי אגודות הסטודנטים, מסטודנטים ולאחרונה גם בתקשורת. לטענתו מדובר בביקורת שמגיעה פשוט בגלל שהוא היה נשיא ש"עשה הרבה", לעומת נשיאים קודמים. ראשי האגודות אף פנו בעקבות תחקירים שפורסמו בתקשורת לאחרונה, ליחידה הארצית לחקירות הונאה במשטרה, שם התלוננו על נשיאם לשעבר בטענה כי מכר נכסים של ההתאחדות במחירים נמוכים למקורבים.

שונשיין בימים טובים יותר. צבר הון פוליטי בתפקיד.
שונשיין בימים טובים יותר. צבר הון פוליטי בתפקיד.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי