האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בת"א מגנים את החרם מלונדון

אגודת הסטודנטים של אונ' ת"א מגנה את בי"ס לכלכלה של לונדון, בעקבות הקמפיין החדש שנפתח באגודה הקורא להחרים את ישראל

מורן ראדה | 21-02-2008 12:45:00

אגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א, המייצגת קרוב ל- 28,000 סטודנטים, הוציאה היום (ה') הודעה בה היא מגנה את "בית הספר לכלכלה של לונדון" (LSE) בעקבות הקמפיין החדש שנפתח בתחילת השבוע באגודת הסטודנטים של המוסד היוקרתי. בקמפיין קוראים הסטודנטים להחרים את "משטר האפרטהייד" ולנקוט בשורה של צעדים "עד שישראל תפסיק את מדיניות האפליה שלה ואת דיכוי הפלסטינים".

"רוח החשיבה החופשית שאמורה למשול באקדמיה מחייבת דיון פתוח והגון, ולא חרמות וגינויים", אומר יו"ר אגודת הסטודנטים, גיל גולדנברג. לדבריו "האוניברסיטאות בדרום אפריקה מעולם לא עמדו בפני איום של מחבלים מתאבדים כמו האוניברסיטאות בישראל, גני ילדים בדרום אפריקה לא היוו מטרות לטילי קסאם כמו גני ילדים בישראל ומדינת דרום אפריקה לא נתפסה כישות שניתן להשמיד, כפי שעולה מהחלטת אגודת הסטודנטים של ה- LSE".

יו"ר האגודה מוסיף כי הסטודנטים בת"א מאמינים שמדינת ישראל חייבת לעשות כל שביכולתה כדי לשמור על זכויות אדם. "במקביל, אנו מאמינים שתפקיד המדינה הוא, בראש ובראשונה, להגן על אזרחיה, ע"י משא ומתן לשלום, אך גם ע"י הקמת גדר ההפרדה, שמנעה פיגועים רבים עד היום"

בית הספר הבריטי לכלכלה קיים כבר מסוף המאה ה- 19 והוא חלק מאוניברסיטת לונדון. המוסד נחשב לאחד מבתי הספר המובילים בעולם בתחום מדעי החברה, וסיסמתו היא "לדעת את סיבת כל הדברים".

"גני ילדים בדרא"פ לא היוו מטרות לטילי קסאם". גולדנברג (צ' - דוברות אונ' ת"א)
"גני ילדים בדרא"פ לא היוו מטרות לטילי קסאם". גולדנברג (צ' - דוברות אונ' ת"א)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי