האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מרתון עירום

בית הספר לאמנות במכללת ספיר קיים השבוע מרתון רישום שכלל דוגמני עירום. האירוע משך אליו תלמידים מכל הפקולטות וגם כמה תושבים שרצו להתנסות (ברישום)

רוי רגב | 13-02-2008 11:06:00

הסטודנטים במכללת ספיר זכו השבוע לצ'ופר נחמד מאוד מהנהלת המכללה. סטודנטים מכל הפקולטות במכללה הגיעו למרתון רישום שכלל גם הרבה עירום. את האירוע יזם ביה"ס לאמנות במכללה, אך הוא היה פתוח עבור כל הסטודנטים. הסדנא המיוחדת שנערכה בתחילת השבוע התמקדה ברישום גם של טבע דומם כגון פוחלצים ופירות, אבל אין ספק כי מה שמשך את מירב הסטודנטים היו דוגמני העירום הנשי והגברי. בסופו של יום נרשמה נוכחות של סטודנטים רבים מהפקולטות לתקשורת, ניהול משאבי אנוש ואפילו ניהול תעשייתי.

את הסדנא ליוותה מוזיקה נעימה ומרגיעה שהכניסה גם את הציירים המיומנים וגם את החובבנים לאווירה הנכונה.מביה"ס לאמנות במכללה משדרות נמסר כי הסדנא הייתה פתוחה גם עבור תושבי שדרות שהגיעו לנסות לברוח מבעיות היומיום ולנסות את מזלם ברישום. "זו הייתה התנסות מרגשת. לעמוד מול דוגמנים ודוגמניות בערום ולרשום את גופם, זה דומה לחוויית הבריאה", סיפרה סטודנטית מזדמנת לתקשורת, שראתה ככל הנראה את הדברים קצת אחרת מהרוב הגברי שהיה בסדנא.

אלעד קופלר, מורה בביה"ס לאמנות ומדריך ביום המרתון מספר כי בית הספר לאמנות מקיים מדי פעם ימי עיון, סדנאות והרצאות שפתוחים גם עבור תושבי שדרות. "המטרה של מרתון רישון מעין זה הוא לתת לאנשים טעימת התנסות ברישום אמנותי", מספר קופלר.

מכללת ספיר. הסטודנטים הגיעו מכל הפקולטות. (צ' - יח"צ)
מכללת ספיר. הסטודנטים הגיעו מכל הפקולטות. (צ' - יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי