האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מתים על החיים

בקרוב- השחקנים זוכי פרס האוסקר ג'ק ניקולסון ומורגן פרימן מככבים בדרמה קומית בבימויו של רוב ריינר

24-01-2008 17:00:00

תקציר
זה היה לפני זמן רב שהפרופסור של קרטר צ'יימברס (מורגן פרימן) בשנת הלימודים הראשונה שלו הציע לסטודנטים שלו לחבר רשימה שתכלול את כל הדברים שהם רוצים לעשות, לראות ולחוות לפני שהם מתפגרים.

אבל בזמן שקרטר היה עדיין עסוק בהגדרת התכניות והחלומות הפרטיים שלו – באה המציאות וקרקעה אותו. נישואין, ילדים, מחויבויות ובעיקר עבודתו מזה 46 שנה כמכונאי רכב הפכו בהדרגה את הרעיון של הרשימה ללא יותר מזיכרון מתוק ומריר של הזדמנויות שפוספסו או לכל היותר לתרגיל מנטלי שהקדיש לו מדי פעם מחשבה בזמן שעבד מתחת למנוע של מכונית.

לעומתו, הביליונר אדוארד קול (ג'ק ניקולסון) מעולם לא ראה רשימה ללא שורה תחתונה. הוא תמיד היה עסוק מדי בלעשות כסף ובבניית האימפריה שלו ולא הקדיש מחשבה לכך שמה שהוא באמת צריך נמצא מעבר לרכישה הבאה שלו או עוד כוס של קפה גורמה.

אבל החיים סידרו לשני האנשים האלה תזכורת בהולה.
קרטר ואדוארד מצאו עצמם חולקים חדר בבית החולים שנתן להם הרבה זמן מחשבה על מה שיקרה וכמה מזה תלוי בהם. למרות כל ההבדלים הגדולים ביניהם הם גילו מהר שיש להם שני דברים משותפים חשובים: צורך להשלים עם מי שהם ועם הבחירות שעשו; ותשוקה דוחקת לעשות בזמן שנותר להם כל מה שהם חלמו עליו כל החיים.

הרשימה כבר לא הייתה תרגיל מנטלי. היא הפכה לאג'נדה.
בניגוד להוראות הרופאים ולשכל הישר – שני הזרים האלה עוזבים את בית החולים ויוצאים יחד למסע הרפתקאות של החיים – מהטאג' מאהאל ועד לסרנגטי, ממסעדות היוקרה ועד למכוני הקעקועים – כל מה שמנחה אותם הוא דף נייר ותשוקה לחיים שיראו להם את הדרך.

בזמן שהם מוסיפים דברים לרשימה ומוחקים אחרים הם מתמודדים עם השאלות הקשות של החיים והתשובות הקשות עוד יותר שמציקות לכולנו. בלי שהם בכלל שמים לב הם הופכים לחברים.

משתתפים
ג'ק ניקולסון (אדוארד קול)
מורגן פרימן (קרטר צ'יימברס)
שון הייז (תומאס)
רוב מורו (דר' הולינס)
בברלי טוד (וירג'יניה)

יוצרים
רוב ריינר (במאי/מפיק)
קרייג זאדאן, נייל מרוןף אלן גרייסמן (הפקה)
ג'סטין זאקהאם (תסריט, מפיק ראשי)
טראוויס נוקס, ג'פרי סטוט (מפיק ראשי)
ג'ון שוורצמן (צילום)

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי