072-3300504

לתרגל ברשת

ב-“Google" העולמית החליטו להכניס את ציבור הסטודנטים לעולם הפרסום המקוון בעזרת תחרות עולמית. 85 סטודנטים מישראל כבר נרשמו

רוי רגב | 20-01-2008 18:05:00

פרויקט עולמי לסטודנטים של חברת “Google" יוצא בחודש הבא לדרך. בפרויקט ייקחו חלק גם סטודנטים מאוניברסיטת בן-גוריון ומהמרכז הבינתחומי בהרצליה, אלו יתחרו בסטודנטים מכל העולם על תואר הפרסומאי הטוב ברשת. הפרויקט שנקרא - The Google Marketing Challenge Online, הוא למעשה תרגיל שיווקי לתלמידי תואר ראשון ושני. מטרת הפרויקט היא להעניק לסטודנטים ניסיון מעשי בפרסום ברשת.

בארץ נרשמו כבר 85 סטודנטים משני המוסדות הישראליים, שהתבקשו לשתף פעולה עם עסק מקומי קטן (עד 100 עובדים), וליצור עבורו מסע שיווקי מקוון. לצורך המשימה יקבלו צוותי הסטודנטים, שטח פרסום ב-Google בשווי 200 דולר. הסטודנטים יתבקשו ליצור אסטרטגיית שיווק זריזה, תוך שלושה שבועות בלבד. הסטודנטים יעשו מעקב אחרי מסע הפרסום באופן יומיומי וימליצו לעסק איך להמשיך את מסע הפרסום שלהם בצורה היעילה ביותר.

את המנצח יבחרו צוות אנשי אקדמיה מרחבי העולם, בהתאם לתוצאות שיניבו צוותי הסטודנטים השונים בעולם. הם גם אלו שיבחרו את הצוות המנצח. ההרשמה לתחרות הבינלאומית פתוחה לסטודנטים עד לסוף החודש בלבד.

ריקי דרורי, סמנכ"ל השיווק של החברה בישראל, מספר כי החברה הציבה לעצמה יעד של 200 כיתות שישתתפו בתרגיל ברחבי העולם. ב-Google ישראל מקווים כי עוד כיתות מקומיות יצטרפו לפרויקט עד סוף החודש ויגדילו את סיכוייהם של הצוותים הישראלים לנצח.

מהמטה העולמי של החברה נמסר, כי מטרת התרגיל היא להכשיר כמה שיותר אנשים לעסוק בתחום הפרסום המקוון, שהפך לפופולרי מאוד בשנים האחרונות. הבחירה בציבור הסטודנטים לפרויקט לא באה במקרה. מהחברה נמסר כי מדובר בקהל אידיאלי ללימוד מיומנויות חדשות וההחלטה התקבלה אחרי שמרצים וסטודנטים מרחבי העולם ביקשו לשתף פעולה עם Google.

יש לציין כי לאחרונה מנסים ב-Google לפנות לציבור הסטודנטים גם דרך ניהול שירותי הדואר האלקטרוני של אוניברסיטאות ברחבי העולם, כולל ישראל. בשיטה זאת הם מקווים כי הסטודנטים ימשיכו להיות לקוחות של החברה גם בתארים המתקדמים ובהמשך הקריירה שלהם. בישראל עברה לאחרונה האוניברסיטה העברית להשתמש בתחזוקת דואר אלקטרוני של החברה. הסטודנטים יוכלו להמשיך ולהשתמש בתא הדואר האלקטרוני שלהם מהאוניברסיטה גם לאחר סיום לימודיהם.

מול המחשב. בגוגל נדלקו על הסטודנטים.
מול המחשב. בגוגל נדלקו על הסטודנטים.
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד