האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

ור''ה סוגר השערים

חברי ועד ראשי האוניברסיטאות החליטו אמש יחד עם הועד המנהל לסגור את שערי המוסדות החל מיום א'. זאת במידה ולא תסתיים שביתת המרצים

רוי רגב | 16-01-2008 10:39:00

נשיאי האוניברסיטאות קיימו אמש באוניברסיטת בר-אילן ישיבת חירום נוספת, הפעם יחד עם יושבי ראש הועד המנהל של האוניברסיטאות. הנשיאים, שנמצאים כבר תקופה עם הגב לקיר ומנסים בכל דרך להציל את הסמסטר האבוד, החליטו בישיבה על סגירת שערי האוניברסיטאות החל מיום א' הקרוב בבוקר.

הצדדים טוענים, כי במצב הקיים בו שביתת הסגל הבכיר ממשיכה מבלי להראות אופק ממשי לסיומה, הם אינם יכולים להרשות לעצמם "להמשיך ולקיים את האוניברסיטאות".

ההחלטה על סגירת השערים היא יוזמתו של יו"ר ור"ה, פרופ משה קוה, יתר נשיאי האוניברסיטאות וראשי הועד המנהל. עם זאת, ההחלטה תתבצע רק במידה והמרצים השובתים לא יגיעו לסיכום עם האוצר עד ליום שישי הקרוב בשעה 12:00. נשיאי האוניברסיטאות מקווים כי הצדדים יסכימו לקבל את ההצעה החדשה שהעלה בית הדין לעבודה שאולי תצליח להגמיש את עמדותיהם של המרצים והאוצר.

במידה וייסגרו שערי האוניברסיטאות, יפגעו במיוחד סטודנטים שכן למדו הסמסטר בשיעורים של מרצי הסגל הזוטר ומרצים מן החוץ, וצריכים להיבחן בשבועות הקרובים למרות השביתה. סגירת האוניברסיטאות תמנע מאלו גם גישה לספריות לשם הכנת עבודות או צילום חומר לקראת המבחנים.

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים