האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בחירות בת"א

אתמול התקיימו באוניברסיטת ת"א הבחירות השנתיות לאגודת הסטודנטים. גם השנה, כמדי שנה, נבחרו נציגי העבודה לאגודה

רוי רגב | 01-01-2008 10:34:00

למרות אי הבהירות לגבי שנת הלימודים בעקבות שביתת הסגל הבכיר, התקיימו אתמול כמדי שנה, הבחירות לאגודת הסטודנטים של אוניברסיטת ת"א. כבר מתחילת השבוע נתלו שלטים ברחבי הקמפוס של התאים השונים הכוללים גם סיסמאות כתובות בגנות אי סיום השביתה והאוצר.

בבחירות ניצחו שוב ובהפרש משמעותי נציגי "דור חדש" של מפלגת העבודה והם ימשיכו גם השנה לנהל את ענייני אגודת הסטודנטים באוניברסיטה התל אביבית

במקביל לבחירות, שמדי שנה מוכיחות כי הן לא ממש מעניינות את הסטודנט התל אביבי, התקיימו בקמפוס גם הופעות בין השיעורים, ואולי אלה משכו חלק מהסטודנטים המנומנמים אל עבר עמדות ההצבעה שהוצבו בכל בנייני הפקולטות בקמפוס.

אגודת הסטודנטים התל-אביבית התחילה ביום הבחירות מסורת חדשה של הפסקות פעילות ברחבי הקמפוס. מהאגודה נמסר, כי ההפסקות שייערכו מדי כמה חודשים, יורכבו מסדרת הופעות של להקות מוכרות ולהקות צעירות. המטרה היא "לשבור את שיגרת סדר היום של הסטודנטים ולהפתיע אותם מדי שבוע".

בכל שבוע, תוצב במה על הדשא מול בניין גילמן (בניין הפקולטה למדעי הרוח) עליה תופיע להקה אחת או יותר, בהתאם לקו האמנותי שייבחר על ידי עפר פנחס, הבעלים של מועדוני ההופעות - בלום בר והסאבליים, אשר מתהדרים כבר שנים בקידום להקות צעירות. המטרה בבחירת הלהקות, כך נמסר, היא לקדם בעיקר מוזיקה ישראלית צעירה ומבטיחה.

יום הבחירות נפתח אתמול עם מופע של "להקת הארנבות של דוקטור קספר" ברבע ל-12 בצהריים. ברבע לשתיים עלתה להקת הסטודנטים "לא דובים". לשמחת הסטודנטים המושבתים, נמכרה במקום בירה במחיר סמלי ביותר.

קמפוס ת"א. מסורת חדשה של "הפסקות פעילות"
קמפוס ת"א. מסורת חדשה של "הפסקות פעילות"
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי