האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

יריד תעסוקה בבן-גוריון

אוניברסיטת בן-גוריון תקיים ביום שלישי השבוע יריד תעסוקה בקמפוס. ביריד יקחו חלק יותר מ-40 חברות וארגונים

רוי רגב | 30-12-2007 13:45:00

למרות ההפגנות, שביתות המרצים ויציאת חברי הסגל הבכיר נגד נשיאות האוניברסיטה, ייצא לדרך בשבוע הבא יריד התעסוקה של אוניברסיטת בן גוריון. השנה, כך מבטיחים באוניברסיטה, ייקחו חלק ביריד 40 גופים שונים, הכוללים חברות, ארגונים ומשרדים ממשלתיים. המפגש ייערך ביוש שלישי הקרוב (1.1.08) ברחבת האוניברסיטה לאורך כול היום.

היריד הדרומי, הוא הראשון שנערך השנה בכל האוניברסיטאות בארץ והוא מאורגן על ידי היחידה להכוון תעסוקתי בבן-גוריון, שהוקמה רק לאחרונה. מהיחידה נמסר כי ביריד צפויים להשתתף השנה אלפי סטודנטים, זאת למרות שנת הלימודים הממש לא סדירה.

החברות שמחפשות עובדים בירידים מסוג זה הן בעיקר חברות היי-טק ופיתוח המחפשות סטודנטים למדעים מדויקים וכמובן גם בוגרים. עם זאת, ניתן למצוא כמה נציגים ממשלתיים וחברות מסוימות שיפנו גם לסטודנטים בפקולטות האחרות.

בין החברות שמשתתפות השנה גם: טבע, מלם, קבוצת אלביט, מיקרוסופט ישראל ומוטורולה. בנוסף, ניתן למצוא גם גופים אחרים, כגון: שרות התעסוקה הישראלי, משרד האוצר - אגף התקציבים, בנק אוצר החייל והתעשייה הצבאית לישראל.

מהיחידה הדרומית להכוון תעסוקתי נמסר, כי היחידה תרכז השנה ובעתיד את הפעילויות בנושא תעסוקה ותחבר בין סטודנטים ובוגרים למעסיקים פוטנציאליים. מהיחידה נמסר עוד כי מתרתם היא להקל על הסטודנטים את המעבר מן "החממה" האקדמית לעולם התעסוקה עד כמה שהם יכולים.

עבודה משרדית. אולי עתידכם המקצועי מחכה ביריד.
עבודה משרדית. אולי עתידכם המקצועי מחכה ביריד.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי