האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לאוורר את הקמפוס

שבועון מחתרתי שמופץ באוניברסיטת ת"א מציע שלל קטעים סאטיריים, יחד עם חידה שבועית על דניאל רדקליף. האחראים - שני סטודנטים לפילוסופיה

רוי רגב | 26-12-2007 13:48:00

שני סטודנטים מהחוג לפילוסופיה באוניברסיטת ת"א החליטו כי הם לא מסתפקים במגזין האוניברסיטה "תזה" והחליטו על יוזמה חדשה. מי שביקר בקמפוס התל אביבי לאחרונה, למרות השביתה, נתקל בעיתון שמופץ ברחבי האוניברסיטה ושמו - המאוורר חלק ז'. מדובר בעיתון חתרני, חריף ונושך, שמראה שעדיין נשארו סטודנטים בעלי אידיאולוגיה קצת שונה באוניברסיטה התל אביבית.

מפיצי השבועון שמופץ באוניברסיטה מדי יום חמישי, בחרו שלא להזדהות אולי בגלל התכנים, שסביר להניח לא ישקפו את דעתם של נציגי אגודת הסטודנטים או סטודנטים בפקולטות שונות. מבחינת תוכן ניתן למצוא בו המלצות יומיות לאירועי תרבות בעיר, מידע על מסיבות מחתרתיות ואפילו אירועים אקטיביסטים. בשבועון תוכלו למצוא גם טקסטים סאטיריים רבים של סטודנטים ופינה שבועית מיוחדת בה מוגשת חידה בנוגע לשחקן דניאל רדקליף, המגלם את דמותו של הארי פוטר.

עורכי השבועון מזמינים סטודנטים מאוניברסיטת תל אביב לשלוח טקסטים, קטעי שירה והמלצות על אירועים. את הקטעים יש לשלוח למייל על שם שי גבסו - shai.gabso@gmail.com, או שאפשר להיכנס לבלוג של המאוורר, הקישור למטה.

בתמונה יש גם מאוורר. צילום אילוסטרציה.
בתמונה יש גם מאוורר. צילום אילוסטרציה.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים