האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בחיפה חוזרים ללמוד

הסטודנטים בחיפה, אשר השביתו את הלימודים בקמפוס, חוזרים ללמוד לאחר שאמש הושגו הבנות בין נציגי האגודה לרקטור האוניברסיטה

רוי רגב | 17-12-2007 10:12:00

הבוקר חוזרים הסטודנטים באוניברסיטת חיפה ללמוד לאחר שביתת סטודנטים בת שבוע. נציגי אגודת הסטודנטים בחיפה ישבו אמש עם רקטור האוניברסיטה, פרופ' יוסי בן ארצי ודיקני הפקולטות. בסיומה של הפגישה, קיבלו נציגי האגודה הבטחה כי זכויות הסטודנטים ישמרו עם סיום שביתת הסגל הבכיר. בינתיים יחזרו הסטודנטים בחיפה ללמוד בקורסים אותם מעבירים חברי הסגל הזוטר.

מהאגודה נמסר לסטודנטים, כי לאחר משא ומתן מתמשך בין הצדדים, הוחלט כי בעקבות שיבוש הלימודים הסמסטר בשל שביתת הסגל הבכיר, יתייחסו חברי הסגל השובתים ורקטור האוניברסיטה לצורכיהם של הסטודנטים.

בין הנקודות שהועלו על ידי האגודה, לגבי היום שאחרי השביתה, נכללו גם הסעיפים הבאים: עדכון לוח השנה האקדמית החדש יתבצע רק אחרי דיון והסכמה עם אגודת הסטודנטים; שמירה על איזון שנת הלימודים, תוך שינויים שיתבצעו בשני הסמסטרים במקביל, תוך התחשבות בחופש הסמסטר; שמירה על חופשת הקיץ.

האגודה הגיעה עם נציגי האוניברסיטה למספר הסכמים נוספים בנוגע לניהול הקורסים וסטאז'ים, ולגבי הגשת עבודות ובחינות - הכנת סילבוסים חדשים, דחיית מועדי הגשת סמינריונים ומועדים מיוחדים שיינתנו לסטודנטים שיסבלו מצפיפות מועדי בחינות.

בינתיים ממשיכה שביתת הסגל הבכיר ואתמול כאמור הוחרפה על ידי הפסקת הלימודים הניתנים לנציגי מערכת הביטחון. בין המרצים לאוצר לא מתקיים השבוע משא ומתן לאחר שפוצץ עוד בשבוע שעבר.

אוניברסיטת חיפה. חוזרים ללמוד עם הסגל הזוטר. (צ'-יח"צ)
אוניברסיטת חיפה. חוזרים ללמוד עם הסגל הזוטר. (צ'-יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים