האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מתקרבים לסיום

חברי הסגל הבכיר נפגשו עם נציגי ור"ה ונציגי האוצר במטרה לסיים את השביתה. במהלך השיחות נשכחו הסטודנטים וחברי הסגל הזוטר

רוי רגב | 09-12-2007 11:11:00

לאחר שנראה היה כי יחסי חברי הסגל האקדמי הבכיר וועד ראשי האוניברסיטאות נמצאים על סף פיצוץ, הודיעו היום הצדדים כי לאחר ישיבה שנערכה בחמישי בערב, הושגה התקרבות לקראת סיום השביתה. לדברי פרופ' משה קוה, יו"ר ועד ראשי האוניברסיטאות, שני הצדדים הסכימו לתרום להשגת הסכם בין הצדדים ולסיים את השביתה בקרוב.

פרופ' קוה, לקח חלק בפגישה לאחר שור"ה כבר איימה בשבוע שעבר להוציא דרך בית המשפט צווי מניעה לחברי הסגל השובתים ולהחזיר אותם לאולם ההרצאות בכוח. בפגישה החשובה לקחו חלק גם פרופ' צבי הכהן, נציג ארגון הסגל האקדמי הבכיר, ונציגי האוצר: אלי כהן ויוסי כהן.

במהלך הפגישה כיכב סמנכ"ל אוניברסיטת בר-אילן למשאבי אנוש, יעקב מילר, אשר הציע מודל שימנע את שחיקת שכר עתידית של חברי הסגל הבכיר. לפי מקורות שנכחו בישיבה, המודל שהוצג גרם לריכוך בעמדת האוצר. היום צפויות להימשך השיחות בין הצדדים באוניברסיטת בר-אילן בנושא, תוך ניסיון לסיים את השביתה בקרוב.

במהלך השיחות אגב, לא הוזכרו כלל בקשותיהם של הסטודנטים, לגבי השקעה נוספת בהשכלה הגבוהה, ושל חברי הסגל הזוטר, הרוצים לשפר את תנאי העסקתם הבעייתיים עד מאוד. זאת לאחר שבתחילת השבוע שעבר הסכימו חברי הסגל הבכיר להילחם יחד עם הסטודנטים והסגל הזוטר גם עבור זכויותיהם. בינתיים, השיחות שימשכו היום בבר-אילן, יעסקו רק בנושא שחיקת שכרם של חברי הסגל הבכיר וסיום שביתתם של אלו.

אוניברסיטת בר-אילן. תארח את המשך השיחות היום. (צ'-יח"צ)
אוניברסיטת בר-אילן. תארח את המשך השיחות היום. (צ'-יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי