האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הפסיקו לשלם

ראשי אגודות הסטודנטים מרחבי הארץ החליטו כי הסטודנטים לא צריכים להמשיך לשלם עבור שירותים שאינם מקבלים

רוי רגב | 19-11-2007 10:39:00

ראשי אגודות הסטודנטים מכל הארץ התכנסו לאחרונה והחליטו על צעד חריג של הפסקת תשלום שכר הלימוד לאוניברסיטאות. ראשי האגודות נפגשו באוניברסיטת ת"א, כדי לדון במצב הבלתי אפשרי, בו סטודנטים שילמו על סמסטר שאינו מתקיים, אלא במסגרת מצומצמת בלבד. עוד דנו חברי האגודות, בדרכים בה הם יוכלו להביא לסיום השביתה, היות וחברי הסגל הבכיר לא עושים מספיק לטענתם.

הפגישה בין כלל חברי האגודות אינה דבר שבשגרה ונערכת רק בעתות משבר. החברים ניסו לטפל בנוסף בנושא המשך הסמסטר לאחר סיום השביתה - ולוח הזמנים החדש שככל הנראה יאלצו הסטודנטים להיערך אליו. האגודות, כך נמסר, ינסו למזער את נזקי השביתה עבור הסטודנטים ככל שניתן. החברים הגדילו לעשות והקימו צוות אקדמי אשר יגבש מסמך בו יפורטו הקווים האדומים, שחצייתם תפגע בסטודנטים עם תום השביתה. צוות נוסף שהקימו, יהיה בקשר שוטף עם ועד ראשי האוניברסיטאות.

בסיומו של הדיון הוחלט כי החל מהשבוע, מתבקשים הסטודנטים להפסיק את תשלומי שוברי שכר הלימוד שברשותם, עד לסיום שביתת הסגל הבכיר והגעה להבנות סופיות. ראשי האגודות מבטיחים, כי צעד זה מגובה משפטית וכי לא ינקטו כל סנקציות נגד הסטודנטים בשל אי התשלום.

אוניברסיטת ת"א. אירחה את החברים.
אוניברסיטת ת"א. אירחה את החברים.
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים