האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מפגינים עבור המורים

התאחדות הסטודנטים גייסה היום בצהריים את ציבור הסטודנטים להפגנה מול משרד החינוך בת"א

רוי רגב | 15-11-2007 10:49:00

היום בשעות הצהריים, החלו סטודנטים מרחבי הארץ להפגין מול משרד החינוך ברחוב השלושה בתל אביב. את האירוע יזמה התאחדות הסטודנטים הארצית, כדי להפגין תמיכה והזדהות עם ציבור המורים השובת. מההתאחדות נמסר כי באירוע צפויים להשתתף מאות סטודנטים, יחד עם עשרות מורים ומרצי סגל זוטר.

הסטודנטים מוחים על חוסר היחס שמקבלים המורים השובתים, אך גם על תנאי הלימוד הקשים באוניברסיטאות. הסטודנטים טוענים כי יש קשר בין שביתת המרצים ושביתת המורים ומאשימים בכך את משרד החינוך. בנוסף, הם יוצאים נגד צמצום השיעורים באוניברסיטאות ונגד תופעת הרצאות המאוכלסות על ידי 100 סטודנטים באולם, ותרגילים של 40 איש ומעלה.

היום מציינים המורים את היום ה-33 לשביתתם, כאשר סיומה לא נראה באופק. איתי שונשיין, יו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית, מספר כי החליטו ליזום את ההפגנה מתוך דאגה לעתיד מדינת ישראל ולחינוך בארץ. "מאבקם של המורים בארץ צודק וראוי, ואני קורא לכל הסטודנטים במדינה לבוא ולהשמיע את קולם בהפגנה", אומר שונשיין. תומר עובד, יו"ר ארגון הסטודנטים, מספר כי המאבק למען מערכת החינוך בישראל צובר בימים אלה תאוצה וגופים רבים כבר הצטרפו למאבק.

אוטובוסים יאספו את הסטודנטים מהאוניברסיטאות להפגנה היום ביד אליהו, תל אביב שתתחיל בשעה 14:00. ציבור הסטודנטים אמור להגיע גם להפגנה הגדולה למען המורים במוצאי שבת הקרובה בכיכר רבין. ברוח התמיכה הקולקטיבית במורים תתארח הערב שרת החינוך, יולי תמיר, בערב מחווה למורים בישראל שיתקיים באוניברסיטת תל אביב. ד"ר רות קלדרון וד"ר אריאל הירשפלד ישאו דברים. הערב יתחיל בשעה 20:00 והכניסה היא חופשית.

הפגנת סטודנטים. גורל המורים כגורלם
הפגנת סטודנטים. גורל המורים כגורלם
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי