072-3300504

תחזית לחודש אוקטובר

המאזניים חזקים ברומנטיקה, העקרבים יצליחו בלימודים, והקשתים זוכים לפרגון בעבודה

אביה בנימין | 01-10-2007 16:49:00

מאזניים 23/9-23/10
אתם חוגגים יום הולדת בימים אלה והאנרגיות שלכם משתפרות בהתאם. אתם גם זוכים להרבה פירגון ותשומת לב מהסביבה וזו כבר סיבה למסיבה. למתלבטים - הזמן להירשם ללימודים הוא עד ה 7/10. גם הרומנטיקה לא יורדת מסדר היום ויכולת המשיכה שלכם תהיה במיטבה עד ה 22/10. יחד עם זאת, כדאי שתתנו עדיפות גם ללימודים. מה 23/10 מצבכם הפיננסי יעמוד במוקד העניינים וזה כבר פחות נחמד.

עקרב 24/10-21/11
לאלה מכם שעדיין לא נרשמו ללימודים - זה הזמן! לסטודנטים ולתלמידים צפויה הצלחה בלימודים החודש. מרקורי כוכב הלימודים שוהה במזל עקרב ובהחלט מצ'פר אתכם בתחומים אלה, לכן לא רצוי שתזניחו את הלימודים.

חוץ מזה, ההוצאות הרבות שנחתו עליכם לאחרונה מוציאות אתכם קצת מריכוז. אבל מצבכם הכלכלי במגמת שיפור, אז אל דאגה! מה- 23/10 מצבכם ישתפר - ובגדול! תתחילו לחגוג יום הולדת והאנרגיות תהיינה טובות מתמיד.

קשת 22/11-21/12
אתם נראים נהדר וקל להתאהב בכם. הרומנטיקה מעסיקה אתכם יותר מהרגיל וזה משפיע לטובה על חיי האהבה שלכם. חוץ מזה יש הרבה אקשן בתחום החברתי בימים אלה, וזה מאוד נעים לכם.

כדאי שתדעו, שהיכולת המנטאלית שלכם השתפרה לאחרונה ומשפיעה לטובה על היכולת ללמוד וגם ליהנות מהלימודים. אתם זוכים לפרגון רב בעבודה. מה- 23/10 צפויה ירידה כלשהי באנרגיה, לתקופה קצרה.

גדי 22/12-20/1
הקריירה שלכם והסטאטוס המקצועי עומדים בראש סולם העדיפויות החודש. גם אהבה תוכלו למצוא במקום העבודה או במקום הלימודים. למי שמחפש עבודה - זה הזמן! ואם זה לא מספיק - פעילות חברתית ענפה תעסיק אתכם מה 23/10.

ובכל זאת, כדאי שתשקיעו גם בלימודים. אם תזמינו חברים ללמוד אתכם, הצורך החברתי יבוא על סיפוקו וללימודים לא יגרם נזק. בסך הכל היכולת המנטאלית שלכם די טובה החודש.

דלי 21/1-18/2
זו תקופה מצוינת בשבילכם להתקדם בכל תחום שתבחרו ללמוד. נראה שתהיו מוכנים להתנסות בחוויות מרגשות. זה גם הזמן בשבילכם להרחיב אופקים ולהתקדם בלימודים.

לאלה מכם שעוד לא נרשמו ללימודים, כדאי להזדרז ולחפש קורסים כבר מהיום! מה 24/10 תרצו להשקיע בחיפוש עבודה או להתקדם בעבודתכם הנוכחית. לפנויים, עד ה-8/10 קופידון שולח חצים ממש לכיוון שלכם.

דגים 19/2-20/3
בחודש הקרוב צפוי עומס רב בלימודים ובחיים בכלל - כדאי לכם להתארגן לקראתו. רצוי להיעזר באינטרנט ולהעשיר את הידע בתחומי הלימוד השונים. נראה גם שעניינים פיננסיים יקבעו את לוח הזמנים שלכם ותאלצו להתפשר בדרישות שלכם. מה-29/10 הדגש יעבור לענייני הלב והזוגיות אבל גם ללימודים וצפויה לכם הצלחה. הקסם שלכם יגבר והרצון למצוא אהבה יבוא על סיפוקו.

טלה 21/3-20/4
אין לכם ראש ללימודים בימים אלה ודווקא לא מתחשק לכם להתאמץ יותר מדי. מזג האוויר הנעים מושך אתכם אל מחוץ לבית וקשה לכם להתרכז. גם המתחים בזוגיות לא עוזרים לכם להשקיע ולהתמקד בשקט בלימודים. קחו פסק זמן במידת האפשר. בקרוב לא תוכלו להמשיך ולהתחמק מהלימודים.

לפנויים, אתם רומנטיים ויש לכם הזדמנות למצוא אהבה משמעותית עד 22/10. מה 23/10 יעבור הדגש להתארגנות פיננסית.

שור 21/4-20/5
צפוי לכם עומס רב החודש, במיוחד עד ה 22/10 ואתם נדרשים לעסוק בעניינים שעל חלק מהם הייתם מוותרים. החיים נעשו תובעניים והמשימות מסובכות, אבל אתם תצליחו לעמוד באתגרים ולעשות את הכל. אם תשקיעו- תצליחו. אם תחפפו - לא תישאו פרי. לפנויים, יש מצב לאהבה ממש מה 22/10, אז יעבור הדגש לזוגיות ואהבה.

תאומים 21/5-21/6
יש לכם המון הוצאות בימים אלה, חלק מהם קשור ללא ספק ללימודים וזה מטריד אתכם. גם בבית יש פעילות רבה אשר מקשה עליכם לשבת בשקט ולהתרכז. כדאי שתארגנו לעצמכם רשימה מסודרת של מטלות שנדרשתם להם בלימודים ותפעלו לפיה. למזלכם הראש עובד מעולה ותוכלו להשלים פערים.

בחיי האהבה - אין רגע דל. מה- 23/10 יעבור הדגש לענייני עבודה, אבל שימו לב- ההוצאות שלכם גדלות מיום ליום ואתם קצת נסחפים. שימו ברקס לבזבזנות שנפלה עליכם ונסו לאזן את חשבון הבנק שלכם.

סרטן 22/6-22/7
יש המון פעילות בביתכם והמשפחה זקוקה לכם ונוגסת בזמן שייעדתם ללימודים. ובכל זאת, זו תקופה טובה לכל הקשור ללימודים וחבל להחמיצה. נראה, שיש לכם תמיכה גם מהבית והסביבה הקרובה, שתסייע לכם להשקיע בלימודים ולהצליח. רק שימו לב - אתם מוציאים הרבה אנרגיה וזה מוסיף לחוסר המנוחה שלכם. עשו לכם הרגל בימים אלה - קודם חדר כושר ורק אחר כך לימודים. מה-23/10 הדגש יעבור לרומנטיקה ולחיים הטובים, לצד הלימודים כמובן.

אריה 23/7-22/8
רצוי שתשקיעו את מירב זמנכם בלימודים בימים אלה, כי יכולות הלימוד שלכם בשיאן. אלה מכם שאינם לומדים עלולים לחוש בחוסר מנוחה מנטאלי ובקושי להירדם. השלימו את החסר באמצעות קריאה, והרחיבו את הידע שלכם מאתרי לימודים באינטרנט.

מה-23/10 יעבור הדגש לענייני מגורים ומשפחה. לאלה מכם שרוצים לשנות את המראה החיצוני - זה הזמן! גם חיי האהבה במגמת שיפור, ובמיוחד עד ה-8/10.

בתולה 23/8-22/9
זו שנה מאוד משמעותית עבורכם ונדרש מכם להחליט החלטות מכריעות לעתידכם גם בתחום הלימודים. התארגנות יעילה כפי שרק אתם מסוגלים לה, והשקעה מעבר לשעות הרגילות, יעזרו לכם להתמודד בהצלחה עם כל המחויבויות שעל הפרק.

מרקורי, כוכב התקשורת והלימודים נמצא בימים אלה במזל עקרב ומשפיע לטובה על היכולת המנטאלית שלכם. החשיבה שלכם בהירה וחדה ואין ספק שתוכלו להתמודד עם תכנים מסובכים בקלות יחסית. ונוס כוכב האהבה, ייכנס למזל בתולה מה-9/10 ויהפוך את חיי האהבה שלכם להרבה יותר נעימים ושמחים.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד