האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

בר-אילן: נתמודד על הקמת בי''ס לרפואה בגליל

נשיא האוניברסיטה ניצל את ביקור השר האחראי על פיתוח הנגב והגליל כדי להצהיר על ההכנות לקראת ההתמודדות

ליאור ליוואק | 29-08-2007 09:47:00

באוניברסיטת בר-אילן כבר החלו בהכנות להתמודדות על הקמת בית הספר החדש לרפואה בגליל, כך אמר אתמול (ג') נשיא האוניברסיטה פרופ' משה קווה.

במהלך ביקורו של שר הקליטה יעקב אדרי שנושא גם באחריות על נושא פיתוח הנגב והגליל, אמר קווה כי האוניברסיטת ערוכה להתמודדות על הקמת בית הספר החדש וכי בקרוב ייקלטו בה כ-50 מדענים מתחומי מדעי החיים. אדרי שיבח את האוניברסיטה על מאמציה לקלוט מדענים מחו''ל ועל הכספים שהושקעו בה לשם קידום מועמדותה להקמת בית הספר

החלטת המועצה להשכלה גבוהה להקים בית ספר חדש לרפואה בגליל התקבלה בעקבות ממצאי דו"ח ועדה שבדקה את תחום לימודי הרפואה בישראל. הוועדה, שבראשה עמד פרופ' יהונתן הלוי מנכ"ל בית-החולים שערי צדק בירושלים, המליצה להגדיל את מספר הסטודנטים לרפואה עד כדי הכפלתם באמצעות הקמת בית ספר חדש לרפואה והרחבת מחזורי הלומדים בבתי הספר הקיימים.

לכשיוקם, יצטרף בית הספר החדש לארבעת בתי הספר הפועלים כיום באוניברסיטאות תל אביב, העברית, בן-גוריון והטכניון. על פי החלטת המל"ג, הקמת בית הספר תוטל על אחת מהאוניברסיטאות, ובכללן אלה המפעילות בתי ספר קיימים. בנוסף לאוניברסיטת בר-אילן, הודיעה גם אוניברסיטת חיפה על כוונתה להתמודד על הקמת בית הספר.

אוניברסיטת בר-אילן. קולטים מדענים (יחצ)
אוניברסיטת בר-אילן. קולטים מדענים (יחצ)
קווה. ערוכים להתמודדות (יחצ)
קווה. ערוכים להתמודדות (יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי