האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הגרמנים באים

אוניברסיטת בן-גוריון מציינת עשור לתכנית לימודי הקיץ בגרמנים לסטודנטים מחו"ל. 46 סטודנטים יזכו למנה גדושה של ישראליות

ליאור ליוואק | 19-08-2007 15:43:00

46 סטודנטים דוברי גרמנית מחו"ל, רובם מאירופה, הגיעו לאחרונה לישראל כדי לקחת חלק בתכנית לימודי הקיץ של אוניברסיטת בן-גוריון.

בבן-גוריון מציינים עשור לתכנית שאליה מגיעים מידי שנה כמה עשרות סטודנטים דוברי גרמנית לששה שבועות של לימודים אקדמיים בשילוב לימודי עברית, סיורים בארץ וקורטוב יהדות. מאז הקמתה, השתתפו בתוכנית מעל ל- 400 סטודנטים.

מרבית השיעורים יילמדו בגרמנית ומדי יום שישי ייצאו הסטודנטים לסיור שיחשוף אותם לזוויות שונות של ישראל, כאלה שלא תמיד זוכים לראות במהדורות החדשות המשודרות בחו"ל. הסטודנטים יבקרו בארגונים התנדבותיים בקהילה, יצטרפו לפעילויות של אגודת הסטודנטים הדרומית ויזכו להרצאות בתולדות עם ישראל וביהדות. חלק מהקורסים אף יזכו אותם בנקודות זכות לתואר באוניברסיטת האם.

באוניברסיטה מקווים כי בתום חודש וחצי של ישראליות מזוקקת ישובו הסטודנטים לארצם כשגרירים של ישראל ושל אוניברסיטת בן-גוריון בפרט. לדברי ד"ר שלמה שרתוק מנהל התוכנית, מדובר ב"תוכנית הדגל של היחידה לתלמידי חו"ל. כל שנה הסטודנטים מראים רמת שביעות רצון גבוהה מאוד, דבר שגורם לנו לסיפוק רב. אנו סבורים כי על ידי יצירת תוכניות איכותיות ביותר כמו זאת נוכל להרחיב בהדרגה את ההיצע לסטודנטים מחו"ל. כל זאת גם בראייה האסטרטגית ארוכת הטווח של האוניברסיטה ליצירת רשת קשרים בינלאומיים איתנים".

סטודנטים מחו"ל ומבן-גוריון (צ-דני מכליס)
סטודנטים מחו"ל ומבן-גוריון (צ-דני מכליס)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי