האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

פרשיית סמים כמו אצל המקצוענים

מארגני ה'אוניברסיאדה' שנערכה השנה בתאילנד חשפו היום כי משתתפים בתחרויות השתמשו בסמים לשיפור הביצועים

רוי רגב | 15-08-2007 15:07:00

כנראה בהשפעת עולם הספורט המקצועני המודרני, גם ב'אוניברסיאדה' שהתקיימה החודש בתאילנד נתפסו ככל הנראה ספורטאים שהשתמשו בסמים ממריצים. בדיוק כמו בעולם הבייסבול האמריקני ופרשיית הטור דה-פראנס השנה, השתמשו הספורטאים המלומדים בסמים ששיפרו את הביצועים הספורטיביים שלהם.

סוכנויות הידיעות העולמיות מדווחות כי כעת אי אפשר עדיין לשחרר פרטים נוספים, אך ככל הנראה מדובר בפרשייה חמורה במיוחד ורבת משתתפים. האוניברסיאדה, אירוע ספורט אשר לרוב מתרכז ברצון הטוב ופחות באלמנט התחרותי, הפך גם הוא לנגוע בכל אותם סמים ממריצים הניתנים לספורטאים בניגוד לחוק. המתחרים באירוע הם צעירים בגילאים 17 עד 28 אשר נמצאים במסגרת לימודים אקדמיים או שעברה עד שנה מאז סיימו ללמוד.

התחרות השנה התחילה ב-8 לאוגוסט והסתיימה ביום שבת. מארגניה התאילנדים של התחרות בחרו שלא להפסיק את המשחקים, אבל נמסר כי כמה תוצאות ישונו בעקבות הבדיקות. ההודעה הגיעה יום אחרי מהומה גדולה שפרצה במשחק כדורגל בין תאילנד למקסיקו בו 8 שחקנים נפצעו. למרות משבר הסמים, משתתפי האוניברסיאדה השנה ציינו לחיוב את הארגון המופתי של התאילנדים שאירחו את האירוע בפעם הראשונה.

רצים. למרות פרשיית הסמים המשתתפים היו מרוצים מהארגון. (ShutterStock)
רצים. למרות פרשיית הסמים המשתתפים היו מרוצים מהארגון. (ShutterStock)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי