האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

מילואימניק - דרוש את זכויותיך

שאלון של התאחדות הסטודנטים וקצין מילואים ראשי בודק האם הסטודנטים המשרתים במילואים זוכים להתחשבות במוסדות הלימוד

ליאור ליוואק | 02-08-2007 13:59:00

שאלון לסטודנטים המשרתים במילואים עלה בימים האחרונים לאתר האינטרנט של התאחדות הסטודנטים. מטרת המשאל, הנערך בשיתוף הפעולה מפקדת קצין מודיעין ראשי, תת אלוף דני ון בירן – לאסוף מידע על הצרכים האקדמיים של הסטודנטים ולבחון האם מיושמות הזכויות המפורטות באמנת הסטודנט המשרת במילואים.

האמנה שנחתמה בין המוסדות להשכלה גבוהה לבין הסטודנטים המשרתים במילואים, מפרטת את ההתאמות וההקלות האקדמיות להן זכאים משרתי המילואים, ובהן הזכאות למועדי בחינות חלופיים, קבלת שיעורי עזר והשלמת חומרי לימוד.

בשאלון מתבקשים הסטודנטים לציין האם זכו לשיעורי עזר ולסיוע בהשלמת חומרים לאחר חזרתם מהמילואים ולחוות את דעתם על איכות הסיוע של המוסד האקדמי ושל אגודת הסטודנטים המקומית.

המידע שייאסף יעובד על ידי מדור המחקר במפקד קצין המילואים הראשי והממצאים יימסרו למוסדות האקדמיים ולהתאחדות לשם הפקת לקחים.

לדברי איתי שונשיין, יו"ר ההתאחדות, "הסטודנט בארץ בניגוד למרבית עמיתיו בעולם משרת בצבא סדיר ובמילואים, משלם שכר לימוד גבוה ועובד קשה למחייתו, על כן התאחדות הסטודנטים הארצית הפועלת למען קיום זכויותיהם של הסטודנטים בכל המישורים, רואה חשיבות עליונה בסקר זה אשר נבנה במטרה ללמוד על מידת ואופן קיומן של זכויות הסטודנט וכך לשפר ולהקל על הסטודנטים אשר נתקלים בקשיים לאחר חזרתם משירות המילואים".

שונשיין. חשיבות עליונה (יחצ)
שונשיין. חשיבות עליונה (יחצ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי