האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

אוטובוס בחצי מחיר

כרטיס מנוי סמסטריאלי יקנה לכל הסטודנטים הנחה של עד 50% לנסיעה באוטובוס. נשקלת האפשרות להרחיב את ההסדר גם לרכבת

ליאור ליוואק | 10-07-2007 11:56:00

בשורה לסטודנטים מאותגרי הניידות: החל משנת הלימודים הבאה יוכלו סטודנטים בכל מוסדות הלימוד האקדמיים בארץ לנסוע באוטובוס בהנחה משמעותית.

בשנת הלימודים שעברה החל לפעול ההסדר המקנה לסטודנטים מחמש האוניברסיטאות העברית בירושלים, חיפה, תל-אביב, בר-אילן והטכניון את האפשרות לרכוש כרטיס מנוי סמסטריאלי המוזיל את עלויות הנסיעה באוטובוסים בעד 50% הנחה.

כעת, הוחלט במשרד התחבורה להרחיב את הסדר ההנחות לכלל הסטודנטים בארץ, החל משנת הלימודים הבאה. אתמול הודיע שר התחבורה והבטיחות בדרכים שאול מופז על הנהגת כרטיס המנוי "חופשי סמסטריאלי", שיקנה הנחה בכל קווי השירות העירוניים והאיזוריים. את כרטיסי המנוי האישיים, שיעלו כ-600 שקלים לסמסטר, יהיה ניתן לרכוש בכל אחד מהמוסדות האקדמיים.

המטרה העיקרית בהרחבת ההסדר היא לעודד את הסטודנטים לעשות שימוש בתחבורה ציבורית במקום ברכבים פרטיים. "כרטיס מנוי "חופשי סמסטריאלי" הוא אמצעי נוסף שמנהיג משרד התחבורה כדי לעודד את השימוש בתחבורה הציבורית בקרב הסטודנטים" אמר אתמול מופז בפגישה שנערכה עם ראשי התאחדות הסטודנטים. במשרד התחבורה נבחנת האפשרות להרחיב את ההסדר גם לנסיעות ברכבת.

במהלך הפגישה אתמול, ביקש מופז מיו"ר התאחדות הסטודנטים הארצית איתי שונשיין לסייע בגיוס סטודנטים מתנדבים למשטרת התנועה הארצית. מופז הודיע כי הכוונה היא לגייס כ-100 סטודנטים מדי שנה, וכי נבדקת האפשרות להעניק מלגות לסטודנטים שיתמידו לתקופה ארוכה במשטרת התנועה.

אוטובוס בתל-אביב. בהנחה כבר מתחילת השנה (צ-יורם לימודים)
אוטובוס בתל-אביב. בהנחה כבר מתחילת השנה (צ-יורם לימודים)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי