072-3300504

טיסה לאוהלו

במכללה להוראה אוהלו בקצרין משדרגים את היום הפתוח. בתכנית: יומיים של בילויים בגולן. ההגעה: בטיסה ישירה משדה דב

ליאור ליוואק | 05-06-2007 11:09:00

בשנים האחרונות נוקטות המכללות במגוון מהלכי שיווק יצירתיים
בניסיון למשוך מועמדים איכותיים ללימודים. הימים הפתוחים, המהווים עוגן משמעותי ליצירת קשר עם מועמדים ולהרשמה, מופקים כארועי בידור המספקים מעטפת חוויתית למפגש עם המתעניינים.

הפעם נראה כי מדובר בקפיצת מדרגה של ממש. המכללה להכשרת מורים של אוהלו בקצרין מציעה למתעניינים בלימודים במכללה להצטרף ליומיים חווייתיים ברמת הגולן שבו יזכו להכיר את המכללה ואת סביבת החיים בגולן. מתעניינים ממרכז הארץ שירצו להשתתף ביום הפתוח יוכלו להגיע באמצעות טיסה שמארגנת המכללה משדה דב בתל אביב למנחת פיק שבגולן. מלבד ביקור במכללה עצמה, יבלו המועמדים במגוון פעילויות, ביניהן טיול ג'יפים וטרקטורונים, ביקור במבשלת בירה והופעה של להקת סינרגיה, וילונו בבית ספר שדה בקרבת קצרין. הכל כמובן על חשבון המכללה. המהלך, שיצא לפועל בימים רביעי וחמישי של ה-14-15 ביוני, הוא יוזמה משותפת של המכללה ושל משרד הפרסום B-way interactive.

בקרב חלק מהמכללות המתחרות להוראה זוכה המהלך לביקורת. נשיא מכללת קיי בבאר שבע ויו"ר פורום ראשי המכללות להוראה, ד"ר שלמה בק, אמר לעיתון מעריב כי המהלך של מכללת אוהלו נראה "תמוה וחריג" על רקע העלייה החדשה במספר הצעירים המעוניינים להירשם ללימודי הוראה בשנת הלימודים הבאה. "על פניו נראה כי מדובר בצעד שיווקי יקר ואני בהחלט מתכוון לבדוק מדוע המכללה לוקחת על עצמה עלויות גבוהות כדי לרשום סטודנטים חדשים" אמר בק.

ממשרד החינוך נמסר למעריב כי העלויות אינן חורגות מהנהלים וכי המכללה היא עמותה עצמאית ורשאית לעשות כל שימוש בתקציבים לצרכים מנהליים, לפיתוח פדגוגי ולפרסומים. גורמים במשרד העריכו את עלות המהלך בכ-100,000 שקלים.

יומיים בגולן עם עצירה באוהלו
יומיים בגולן עם עצירה באוהלו
אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד