האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

המכללה האזורית גליל מערבי: לפירוק

בית המשפט מינה מפרק זמני למכללה, המציעה לימודי הנדסאים, עיצוב ותעודה, לאחר שנקלעה לחובות של כ-30 מיליון שקלים

ליאור ליוואק | 26-03-2007 18:13:00

המכללה האזורית גליל מערבי נכנסת להליכי פירוק: בית המשפט המחוזי בחיפה מינה בסוף השבוע את את עו"ד עופר אטיאס כמפרק זמני למכללה.

המכללה פנתה לפני כחודשיים אל בית המשפט בבקשה למתן צו הקפאת הליכים לאחר שצברה חובות בסך 31.5 מיליון שקלים. לאחר שלא הצליחה המכללה למצוא מקורות מימון לתכנית הבראה ובהיעדר תמיכת שר המשפטים באמצעות צו, הנדרש בהיותה של המכללה עמותה, דחתה נשיאת בית המשפט המחוזי בחיפה, בלהה גילאור, את הבקשה. השופטת גילאור מינתה למכללה מפרק זמני, שיהיה אחראי על הסדרת לימודיהם של הסטודנטים ושכר הלימוד ששולם על ידם.

המכללה, בה לומדים כ-1,200 סטודנטים, מציעה לימודי עיצוב, רפואה משלימה וקורסים מקצועיים, ומפעילה בית ספר להנדסאים. לצד המכללה בקמפוס הגליל המערבי, קיימת המכללה האקדמית גליל מערבי, עמותה נפרדת מאז שנת 2000, הפועלת תחת חסות אוניברסיטת בר-אילן, ובה לומדים כ-2,300 סטודנטים לתואר ראשון.

מהמכללה האזורית נמסר לעיתון The Marker כי הכנסות המכללה נפגעו כתוצאה מפיצול שתי המכללות ומירידה משמעותית במספר הסטודנטים להנדסת מחשבים, אלקטרוניקה וחשמל בזמן המשבר בענף ההיי-טק. כמו כן, ציינו במכללה את עלות הקמתם של מבנים חדשים שהיתה גבוהה מן המשוער.

קמפוס גליל מערבי שבו פועלת המכללה
קמפוס גליל מערבי שבו פועלת המכללה
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים