האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש מרץ

מרקורי, כוכב הלימודים והתקשורת בנסיגה עד ה-8.3. זמן בעייתי ללימודים ולמכשירי תקשורת ואלקטרוניקה.

אביה בנימין | 28-02-2007 11:27:00

דגים 19/2 - 20/3
למעונינים להירשם ללימודים – עשו זאת רק מאמצע החודש. הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. ליקוי הלבנה ב 4.3 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. אל תקנאו לבני הזוג שלכם. רצוי שתשתפו אותם במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם, ותתכוננו לאהבה שתגיע. רק שימו לב: צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. מה 21.3 הפוקוס יעבור לתחום הפיננסי.

טלה 21/3 - 20/4
עד ה 20.3 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. רצוי, שתעשו ספורט. גם ריקוד יעשה את העבודה, אבל גם מומלץ שתאפשרו לעצמכם פסקי זמן למנוחה. זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים. ליקוי הלבנה ב 4.3 עלול להשפיע על מצבכם הבריאותי והתעסוקתי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות. מה 21.3 - אין עליכם. אתם תחזרו לככב בגדול. לפנויים – עד ה 17.3 קופידון שולח חיצים. אין ספק שאחד יקלע בול! טיפ! אתם נראים נפלא ואם חשקה נפשכם בשדרוג הלוק - עשו זאת עד ה 17.3!

שור 21/4 - 20/5
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים הרבה יותר זמן בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה עד כמה חשובים להם החברים הקרובים וטוב שכך. לסטודנטים שביניכם – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה.

ליקוי הלבנה ב 4.3 עשוי להשפיע לטובה או לרעה על חיי החברה ועל חיי האהבה שלכם. בחיי האהבה – קורים כבר בימים אלה דברים מעניינים, אבל מה 18.3 הקסם שלכם יעלה מדרגה... בינתיים - שימרו על דיסקרטיות!

תאומים 21/5 - 21/6
עד ה 20.3 צפוי לכם עומס רב בעבודה ומעריכים אתכם על השקעתכם. זה אמנם חשוב -אבל מה עם הלימודים?! אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול גם הוא להשפיע לטובה או לרעה על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם. מה 21.3 צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל יכולה לשמש פיצוי על התקופה הלחוצה.

סרטן 22/6 - 22/7
זו תקופה מצוינת לסטודנטים שנבחנים ומגישים עבודות. הראש שלכם עובד מעולה ואתם יצירתיים וערניים. חוץ מזה, יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה.. ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול גם הוא להשפיע, לטובה או לרעה, על הלימודים שלכם. למתעניינים –כדאי להירשם ללימודים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים רק אחרי ה 11.3. מה 21.3 הפוקוס יעבור למציאת עבודה או התקדמות במקום העבודה הנוכחי.

אריה 23/7 - 22/8
הנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה. גם ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה. מה 21.3 הפוקוס יעבור ללימודים ולנסיעות לחו"ל. יהיה לכם אז הרבה יותר קל ללמוד ויש מצב לגיחה קטנה לחו"ל.
לפנויים, עד ה 17.3 קופידון עובד בשבילכם. אז תנו צ'אנס לאהבה!
מה 18.3 יש מצב לאהבה במקום העבודה או בהקשר אליו.

בתולה 23/8 - 22/9
ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם בפרט. נראה, שלא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אך רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע.

לסטודנטים שביניכם – הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. מה – 21.3 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר!

מאזניים 23/9 - 23/10
החיים נעשים החודש יותר ויותר תובעניים בשבילכם. עיקר האנרגיה יהיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. צפו גם לתקלות חוזרות ונסו להתמודד איתן בלי לאבד את הסבלנות. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולהצליח. ליקוי הלבנה ב 4.3 עלול להצביע על רגישות פיזית ונזק לבריאות בגלל שאתם מתקשים להתמודד עם העומס. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק! מה 21.3 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם. לפנויים- עד ה 17.3, כדאי שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם. אבל שימו לב - שהעיסוק בזוגיות ואהבה לא יבוא על חשבון הלימודים.

עקרב 24/10 - 21/11
נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות. דווקא בילויים ואהבה ימלאו לכם את המצברים. אל דאגה! רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם בלימודים. מה 21.3 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.
חוץ מזה, ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי. אז השתדלו שזה יהיה לטובה... טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש – זה קורה במיוחד מה 18.3....

קשת 22/11 - 21/12
יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול. ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטאטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה.
מה 21.3 תשתחררו מהלחץ ותתחילו לעשות חיים. אז גם האהבה תהיה יותר זמינה.

טיפ: לנרשמים ללימודים – כדאי שתעשו זאת רק מאמצע החודש. חוץ מזה כדאי שתדעו שבסך הכל אתם "על הסוס" השנה. יש מצב להתקדמות משמעותית למרות הקשיים והעיקובים.

גדי 22/12-20/1
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית, גם אם אינה קלה. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. אחרת – יהיה לכם מאוד קשה להצליח. מבחינה כלכלית החיים נעשים נוחים יותר, אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים.
ובנוסף – הרבה פעילות צפויה בביתכם מה 21.3. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם! טיפ! אהבה צפויה להתפתח ליד הבית או באמצעות המשפחה עד ה 17.3. לא לזלזל! מה 18.3 תוכלו למצוא אהבה בעצמכם...

דלי 21/1-18/2
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. עם זאת, היכולת המנטאלית שלכם עדיין מצוינת וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים. ליקוי הלבנה ב 4.3 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. יש מצב שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" - אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות. למזלכם – ימצא מי שיעזור לכם להתמודד עם המצב.
לפנויים, עד ה 17.3 יש מצב לאהבה על ספסל הלימודים או בזמן טיול. חוץ מזה, אתם עם אנרגיה עודפת – אל תתעצלו ולכו לחדר כושר!קורס ערב באסטרולוגיה למתחילים ייפתח ב 20.3.07 - ההרשמה החלה. ההרשמה לקורסים למתקדמים בשעות הבוקר והערב עדיין בעיצומה

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי