האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

האקדמית ת''א-יפו מתחדשת

מעתה אימרו: האקדמית תל אביב-יפו. המכללה מקצרת את השם, יוצאת בקמפיין פרסום בטלוויזיה ובאינטרנט ומשיקה אתר חדש

ליאור ליוואק | 19-02-2007 18:38:00

המכללה האקדמית תל-אביב יפו הופכת לאקדמית תל אביב- יפו ועולה החל מיום שלישי, ה-20 בפברואר בקמפיין חדש תחת המסר: "אל תיכנע לבינוניות". הקמפיין של משרד הפרסום פוגל Ogilvy, יכלול פרסום בערוצי הטלוויזיה המסחריים ובאינטרנט, יימשך כשבועיים והושקעו בו על פי המכללה כ-2 מיליון שקלים. סרטון הפרסומת של המכללה מציג ילדים המספרים מה ירצו לעשות כשיהיו גדולים ובסופו מופיעה שקופית ובה נכתב כי חלק מהילדים הללו ייכנעו בדרך להגשמת החלום, כאשר המסר המלווה את הקמפיין כולו הוא: "אל תיכנע לבינוניות".

לדברי עפרה אש, מנהלת השיווק של המכללה, המסר "אל תיכנע לבינוניות" "מאפשר לנו לבדל את עצמנו ובכך להדגיש את הייחוד שלנו על פני המתחרים, שבא לידי ביטוי, בין השאר, ברמה האקדמית הגבוהה".

במקביל, השיקה המכללה לאחרונה אתר חדש בשיתוף חברת המיתוג באינטרנט "סדנא". מלבד המידע המוכר המיועד למועמדים, לסטודנטים ולסגל האקדמי, מציע האתר גם הכוונה תעסוקתית, מידע ללקויי למידה ומידע על שכר הלימוד והמלגות. האתר מציעה גם שירות ייחודי לסטודנטים: B in Touch של חברת "סדנא". מדובר בפטנט המאפשר העברת מסרים ייחודיים ומעוצבים לסטודנטים אודות אירועים הנערכים במכללה, שיעורים שבוטלו ושעות קבלה, הטבות שונות ומידע אחר.

האקדמית תל אביב-יפו (יח"צ)
האקדמית תל אביב-יפו (יח"צ)
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי