072-3300504

בקרוב: הכנה ל-ToEFL ב"קידום"

"קידום" משיקה בסוף החודש קורס הכנה ל-ToEFL

עינת חורשי | 11-02-2007 13:55:00

"קידום לך תצטיין" עומדת להצטרף בקרוב לשוק המצומצם של קורסי הכנה לבחינות ה-ToEFL. החברה תפתח ב-28 בפברואר קורס בסניף התל אביבי שלה (במרכז עזריאלי), במתכונת של 8 מפגשים בני 4 שעות כל אחד. מחירו של הקורס יעמוד על 3,200 שקלים. מבחן ה-ToEFL מיועד להעריך את רמת האנגלית של מי ששפת האם שלו אינה אנגלית.

סטודנטים שרוצים ללמוד בארה"ב, קנדה או ארצות דוברות אנגלית נוספות, נדרשים לעבור את המבחן כדי להוכיח למוסד הלימודים שרמת האנגלית שבפיהם מתאימה להצלחה בלימודים אקדמיים. כמו כן, הבחינה משמשת ככלי מיון בשוק העבודה המקצועי - למשל, אחיות בתי חולים שרוצות לעבוד בארצות הברית.

הקורס החדש מבוסס על חומרי הלימוד של חברת Kaplan, שרכשה את "קידום לך תצטיין", והוא מותאם לנבחן הישראלי. הוא נבדל מקורסים אחרים בשוק (למשל, אלו של Gmax או בית הספר האמריקאי ללימודי אנגלית) בהיקפו - 32 שעות לימוד. פרט להכנה לבחינה כולל הקורס גם תרגול שוטף ובדיקת חיבורים אישית לכל תלמיד.

הבחינה מיועדת למי שרוצים לעבוד בארה"ב
הבחינה מיועדת למי שרוצים לעבוד בארה"ב

ה-ToEFL במספרים
יותר מ-6,000 מוסדות בכ-110 מדינות משתמשים בציוני המבחן בכדי לקבוע מיהם המועמדים בעלי רמת האנגלית המתאימה להצלחה בלימודים האקדמיים.

ברחבי העולם ניגשים לבחינת ה-TOEFL יותר מחצי מיליון בני אדם בשנה, בחלוקה כמעט שווה בין גברים ונשים. דר' קוריאה היא המדינה ששולחת הכי הרבה נבחנים: כ-20% מהנבחנים בעולם. במקום השני נמצאת יפן ואחריה הודו. בישראל ניגשים לבחינה מדי שנה כ-25,000 אנשים, כאשר ממוצע הציונים של הישראלים הוא בד"כ גבוה מהממוצע העולמי - בפורמט הבחינה הקודם הממוצע הישראלי היה 240, לעומת ציון 214 שהשיגו שאר העולם (מתוך 300). ישראל מובילה את מדינות המזרח התיכון בממוצע הציונים של נבחניה (שניה: לבנון), אך שולחת למבחן פחות תלמידים ממדינות כמו מצרים, ירדן, ערב הסעודית, איראן ולבנון.

אנחנו ניתן לך את כל
המידע שיחסוך לך
הרבה זמן וכסף!
השאר/י פרטים לייעוץ
לימודים חינם!
באנר פירסומי
מה מתאים לך ללמוד?
יש לבחור שיטת חיפוש, להזין את התחום
וללחוץ על אייקון החיפוש
סוג לימודים
  • מכינות, בגרות ופסיכומטרי
  • לימודי תואר ראשון
  • הנדסאים
  • לימודי תואר שני
  • קורסים ולימודי תעודה
  • לימודים בחו"ל
  • לימודי תואר שלישי
קטגוריה
תחום
איזור
345
מקצועות
2538
מוסדות
17566
מסלולי לימוד