האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הסטודנטים משביתים את הלימודים

ארגוני הסטודנטים מחריפים את המחאה כנגד ועדת שוחט. מחר יושבתו הלימודים בחלק מהמוסדות.

סיגל זוהר | 02-01-2007 17:34:00

אוניברסיטת תל אביב, האוניברסיטה העברית, אוניברסיטת חיפה, אוניברסיטת בן גוריון, המסלול האקדמי המכללה למנהל, מכללת וינגייט, מכללת קיי, מכללת הגליל המערבי, מכללת יהודה ושומרון ומכללת בצלאל ישביתו את מחר את הלימודים במסגרת המחאה כנגד ועדת שוחט. כמו כן, הסטודנטים קוראים ליישם את ועדת וינוגרד להפחתה של 50 אחוזים בשכר הלימוד. במידה וקריאתם לא תענה, תתקיים שביתה כללית.

במסגרת המחאה הסטודנטים פרסמו מודעות בעיתונים שהציגו את השרה הפוכה על ראשה שכותרתה היתה יולי תמיר נפלת על השכ"ל?

המחאה מחריפה לאור העובדה כי צוותי העבודה של וועדת שוחט יוצאים לדרך. הוועדה השלימה היום את קביעת סדרי עבודתה ומינתה את ועדות המשנה והעומדים בראשן. כמו כן, נקבעו הנושאים שיעמדו על סדר היום בוועדות המשנה. תאריך משוער להגשת הדו"ח הינו 30.6.2007.

בראש הוועדה עומד שר האוצר לשעבר, אברהם (בייגה שוחט). בנוסף חברים בוועדה האישים הבאים: פרופ' יולי תמיר, שרת החינוך ויו"ר מל"ג; פרופ' שלמה גרוסמן, יו"ר ות"ת; פרופ' מנואל טרכטנברג, נציג משרד רוה"מ; פרופ' מנחם יערי, נשיא האקדמיה; קובי הבר, הממונה על התקציבים במשרד האוצר; פרופ' יעקוב זיו, נציג ציבור; פרופ' ראובן גרונאו, נציג ציבור.

בראש ועדת המשנה לקביעת מערכי הסיוע לסטודנטים וגובה שכר הלימוד תעמוד ד"ר ליאורה מרידור. בראש ועדת המשנה לעידוד מצוינות אקדמית במחקר ובהוראה, תגמול דפרנציאלי וקליטת סגל איכותי במוסדות יעמוד פרופ' יעקוב זיו; בראש ועדת המשנה
לקידום המחקר האקדמי יעמוד פרופ' מנחם יערי; בראש ועדת המשנה להגדרת תפקידים רצויה בין אוניברסיטאות ומכללות ופריסת המוסדות יעמוד פרופ' ראובן גרונאו.

הסטודנטים מחריפים מאבקם כנגד וועדת שוחט
הסטודנטים מחריפים מאבקם כנגד וועדת שוחט
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי