האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

תחזית לחודש נובמבר

עקרב: האופטימיות חוזרת בהדרגה ואיתה גם האנרגיות הטובות. קשת: שימו לב מה 18/11 האהבה מעבר לפינה.

אביה בנימין | 01-11-2006 11:31:00

24/10 - 21/11 עקרב
אתם חוגגים יום הולדת ובכלל האופטימיות חוזרת בהדרגה ואיתה גם האנרגיות הטובות. גם היכולת המנטאלית שלכם טובה וזה מקל על ההתמודדות שלכם עם תכנים מסובכים. שימו לב: זו תקופה מאוד משמעותית בשבילכם ללימודים. חוץ מזה, הירח המלא ב 5.11 ישפיע באופן משמעותי על חיי האהבה והזוגיות שלכם. רצוי שתשתפו את בני הזוג במה שעובר עליכם ותהיו קשובים אליהם. לפנויים, זו תקופה חשובה. כדאי שתשקיעו בעצמכם עד ה 17.11 אתם "על הסוס" מבחינה רומנטית. יש מצב לאהבה רצינית עד אז. חוץ מזה אל תתעצלו לעסוק בספורט והפסיקו לריב עם כל העולם!

22/11 - 21/12 קשת
למרות שהחיים נעשו יותר ויותר תובעניים, היכולת שלכם להצליח השנה – אינה מוטלת בספק. זו תקופה די מוזרה עבורכם. מצד אחד אתם טעונים באנרגיות רבות וחשים חוסר מנוחה וצורך לעשות משהו עם עצמכם. מצד שני, עד ה 22.11 תהיה לכם עייפות מוזרה המאפיינת את הימים שלפני יום ההולדת. רצוי, שתרבו בפעילות גופנית . זה עשוי להוציא אתכם מהכובד ולמלא לכם את המצברים. בסוף החודש - אין עליכם. אתם תחזרו לככב בגדול. בינתיים - שימרו על דיסקרטיות!

שימו לב ופקחו עיניים מה 18.11 האהבה ממש מעבר לפינה...
הירח המלא ב 5.11 עלול להשפיע על מצבכם הבריאותי. השתדלו לשמור על דיאטה מאוזנת ועל שעות שינה סבירות ושימרו על אופטימיות.

22/12 - 21/1 גדי
למעונינים להירשם ללימודים – עשו זאת רק אחרי ה 23.11. הראש שלכם יעבוד מצוין ותוכלו לנצל זאת להשלמת פערים. חוץ מזה הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה שלכם ועל מצבכם החברתי. יש המון אקשן בתחום החברתי והפופולאריות שלכם במגמת עליה. רק אל תתנו לזה להשפיע על מצבכם בלימודים. בחיי האהבה – קורים כבר בימים אלה דברים מעניינים...והרומנטיקה הופכת להיות העניין המרכזי.

21/1 - 18/2 דלי
עד ה 22.11 צפוי לכם עומס רב בעבודה ובהחלט מעריכים אתכם על השקעתכם. ובקריירה – צפוי קידום בקרוב. אמנם "העבודה היא חיינו" אבל מה עם הלימודים?! אל תתנו לרצון שלכם להתקדם בתפקיד לקלקל לכם. לפנויים, יש מצב לאהבה אבל כדאי מאוד שתשמרו על דיסקרטיות. הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע על מקום העבודה או על מקום המגורים שלכם.

בסוף החודש צפויה רגיעה בעבודה וחיי החברה שכל כך חשובים לכם, הופכים להיות העניין המרכזי. גם נסיעה לחו"ל תהיה פיצוי על התקופה הלחוצה.

19/2 - 23/3 דגים
חיי החברה שלכם נעשו משמעותיים לאחרונה ואתם משקיעים זמן רב בפעילות חברתית. חלק מכם מגלים בימים אלה את ערכה של חברות אמת וטוב שכך. לאלו שהתחילו כבר ללמוד – הכי טוב שתתארגנו ללמוד בקבוצה. זה יהיה יותר יעיל בימים אלה. טיפ! יש מצב לאהבה במהלך טיול או עם ידיד קרוב. הירח המלא ב 5.11 יכול גם הוא להשפיע לטובה על הלימודים שלכם. למתעניינים–כדאי להירשם ללימודים אקדמאים או לקורסים שירחיבו לכם את האופקים. עשו זאת רק אחרי ה 23.11.

21/3 - 20/4 טלה
זו תקופה מצוינת לכל מי שהתחיל ללמוד. יש לכם יכולת טובה להרחיב אופקים ולהעשיר את הידע שלכם אפילו מעבר לנדרש. למרות שהנושא הפיננסי מאוד מעסיק אתכם בימים אלה, צפויה לכם הצלחה בלימודים. יש מי שמפרגן ועוזר לכם להתמודד עם החומר ואתם בהחלט אסירי תודה. הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע לטוב או לרע על מצבכם הכלכלי. כדאי, שתתייעלו בניהול הכספים ואל תאפשרו להוצאות שלכם לצאת משליטה. מה 22.11 הפוקוס יעבור לכל מה שקשור להרחבת הידע לרבות נסיעה לחו"ל.

21/4 - 20/5 שור
אתם עסוקים יותר מדי בזוגיות ואהבה ונוטים להזניח את הלימודים. צפוי לכם עומס רב בימים אלה ורצוי שתתארגנו לקראתו כמו שצריך. אמנם לא יהיה לכם רגע דל גם בחיי האהבה, אך רצוי שתלבנו את העניינים ביניכם רק אחרי שהלחץ בלימודים יירגע. מה –22.11 הפוקוס יעבור לניהול ענייני הכספים שלכם. שווה יהיה להתייעץ עם מביני דבר! הירח המלא ב 5.11 עשוי להשפיע החודש על חייכם בכלל ועל חיי האהבה שלכם במיוחד. טיפ לפנויים – אמנם צפויים פיתויים רבים ואתם מעט מבולבלים, אבל החודש ובמיוחד עד ה 21.11 – זה קורה....

21/5 - 21/6 תאומים
עיסוקים רבים דוחקים הצידה את הלימודים בימים אלה. רבים מכם מתקשים להתארגן ביעילות ומשלמים על כך בבריאותם. לסטודנטים שבניכם – הפרפקציוניזם שלכם קצת מוגזם הפעם ההצלחה בלימודים אינה מוטלת בספק, גם אם לא הכל קורה כפי שתכננתם. רצוי שתשמרו על תזונה מאוזנת ושעות שינה סבירות. מה 22.11 רוב האנרגיה תתמקד בזוגיות ואהבה. תרגישו הקלה משמעותית בלחץ ואיתה גם שיפור בבריאותכם.

לפנויים-מה 18.11 כדאי יהיה שתשקיעו בחיפוש אחר ה"חצי השני" שלכם...

הירח המלא ב 5.11 עלול להצביע על רגישות פיזית. היו ערניים למתרחש בגופכם, ואם לא תתגברו על הבעיות בעצמכם – לכו להיבדק!

22/6 - 22/7 סרטן
נראה, שתצליחו בלימודים גם אם תרשו לעצמכם קצת יותר לצאת ולבלות בימים אלו. רצינותכם ויעילותכם יעמדו לעזרתכם. הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע לטובה או לרעה על חיי האהבה וחיי החברה שלכם. גם תחביב חדש יכול להיכנס לחייכם ולהשפיע לטובה על שעות הפנאי שלכם.

מה 22.11 הפוקוס יעבור לביצוע מחויבויות ולעבודה מתישה. אם לא תתארגנו כמו שצריך, אתם עלולים לשלם בבריאותכם.

22/6 - 22/7 אריה
עיקר האנרגיה מופנה בימים אלה לעבודה שחורה וסיום מחויבויות שאין להן סוף. חוץ מזה, יש הרבה בלגן בביתכם בזמן האחרון וקשה לכם ללמוד בבית. כדאי שתנצלו את הספרייה, או את האינטרנט בימים האלה. היכולת המנטאלית שלכם עדיין טובה ואין ספק שתוכלו להצליח בגדול. היצירתיות שלכם תעזור לכם להתייעל ולהתחיל את השנה על הצד הטוב ביותר. הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע על מקום המגורים שלכם או על חיי המשפחה, אך גם על הסטאטוס המקצועי שלכם. למרות הקשיים, כדאי שתשקיעו בהפיכת ביתכם למקום חמים ונעים ושתעשו הכל כדי לשפר את היחסים עם המשפחה הקרובה. מה 22.11 תשתחררו קצת מהלחץ ותתחילו לעשות חיים.

23/8 - 22/9 בתולה
זו תקופה מאוד מוצלחת בשבילכם מבחינה מנטאלית, גם אם אינה קלה. אם תתארגנו ביעילות, ותלמדו בצורה מסודרת צפויה לכם הצלחה. אחרת – יהיה לכם מאוד קשה להצליח. ובנוסף – הרבה פעילות צפויה בביתכם מה 22.11. אל תתנו לה להשפיע לרעה על הלימודים שלכם!

הירח המלא ב 5.11 יעורר את הצורך אצלכם ללמוד ולהרחיב אופקים. מי שעדיין לא נרשם ללימודים – כדאי לעשות זאת אחרי ה 23.11!

23/9 - 23/10 מאזניים
הנושא הכלכלי לא יורד מסדר היום וגם חיי האהבה שלכם עוברים תהפוכות בימים אלה. נראה, שאתם נאלצים להשקיע זמן במציאת מקורות מימון וזה עלול לבוא על חשבון הלימודים. מבחינה כלכלית החיים נעשים נוחים יותר , אבל כמו שאתם יודעים – כסף זה לא הכל בחיים. הירח המלא ב 5.11 יכול להשפיע על מצבכם הכלכלי. ייתכן שתיסחפו לרכישות בזבזניות שיגדילו את ה "אוברדרפט" - אתם חייבים לשים ברקסים לבזבזנות. טיפ! אהבה צפויה להתפתח על ספסל הלימודים מה 18.11. לא לזלזל!

כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי