האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איך משתלבים בעבודה בבורסה?

עבור אנשים רבים עבודה בבורסה מהווה חלום ואפשרות להרוויח סכומי כסף גבוהים, איך משתלבים ומה באמת צריך כדי להצליח במסחר בבורסה?

הלל צבי | 27-07-2017 12:01:00

הבורסה הינה זירת הסחר של עסקים וחברות כאשר בכל יום מתבצעות עסקאות בשווי מיליוני דולרים. עבודה במקום מאפשרת לאנשי מקצוע מומחים להרוויח סכומי כסף גבוהים, לשדרג את הקריירה שלהם ולבנות לעצמם מוניטין במרכז הסחר של ישראל.

כמובן, הרווחים אינם מגיעים ביום אחד, והצעד הראשון הוא להשתלב בצורה נכונה בבורסה ולהתחיל בתפקיד של ברוקר. אם אתם רוצים להרוויח בגדול, לכבוש את העולם ולהגיע למשרה חלומית שתשדרג לכם את איכות החיים ותגשים לכם את כל החלומות, לימודים הם הצעד הראשון ואפילו מצאנו לכם מסלול מנצח.

להרוויח סכומי כסף גבוהים (צילום: Shutterstock)
להרוויח סכומי כסף גבוהים (צילום: Shutterstock)

לימודים שיאפשרו לכם לעשות את הצעד הראשון לכניסה לבורסה
היום, כדי להשתלב בעבודה בבורסה בתור ברוקר הדרך הנכונה לעשות זאת הינה להתחיל בלימודים גבוהים בתחום. אחד התארים המתאימים ביותר, אשר בזכותו רבים מצליחים להיכנס לעבודה בבורסה, הינו תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון.

תואר שכזה מכשיר את התלמידים לעבודה עם כספים ועם מדדים, מפתח מיומנויות חשובות והיכרות עם מגמות בשוק ומעניק להם עוד ידע רחב וחיוני אשר יאפשר להם להשתלב בעבודה בבורסה ולבנות לעצמם את הקריירה שעליה חלמו באופן הטוב ביותר.

בקיאות וידע בתחום מימון נותנים לברוקר את הידע כיצד לבחון כדאיות של השקעה במניה מסוימת, כיצד לגייס כספים עבור חברה, האם להנפיק מניות, ניהול סיכונים ואופציות פיננסיות. כמובן, את הלימודים הללו חשוב לבצע במוסד מקצועי שיכין אתכם לעבודה בעולם האמיתי – מוסד לימודי בעל מוניטין, אשר בוגרים רבים שלו משתלבים בעבודה בבורסה.

אחד המסלולים המנצחים נמצא במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן – לימודי B.A. תואר במנהל עסקים עם התמחות במימון. למה דווקא המסלול הזה? מכיוון שזה המסלול שיכשיר אתכם בדרך הטובה והנכונה ביותר לתפקידים בסוג זה. תחום המימון מקנה את הכלים הדרושים לניהול הפיננסי של חברות וכן לניהול השקעות תוך כדי שימת דגש על הבהרת ההיבטים התיאורטיים והמעשיים של שוק ההון, וזאת תוך פיתוח כלים להערכת פעילותם של קרנות נאמנות ותעודות סל. רוצים עוד סיבה? הפקולטה למנהל עסקים במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן משלבת בין התיאוריה לבין המציאות בפועל וכך מאפשרת לבוגריהם להשתלב בתחום על הצד הטוב ביותר.

בקיאות וידע בתחום המימון (צילום: Shutterstock)
בקיאות וידע בתחום המימון (צילום: Shutterstock)

ניסיון, וכמה שיותר ממנו
כדי להגיע למשכורת גבוהה ולקריירה מבטיחה בבורסה אתם חייבים ניסיון רב ולכן, אם המטרה שלכם היא מיד לאחר לימודי התואר לנסות להתקבל לעבודה בבורסה, נסו עוד במהלך התואר לצבור כמה שיותר ניסיון שתוכלו להוכיח. למשל, תוכלו לפתוח תיק השקעות שעליו תוכלו להתנסות ולהראות את תוצאות העבודה שלכם מאוחר יותר, תוכלו לבחור התמחות בחברות פיננסיות מובילות אשר ישמחו להמליץ עליכם לאחר מכן ועוד.

אם אתם צמאים לידע נוסף בתחום ורוצים לרכוש כלים נוספים אין ספק כי לימודי מנהל עסקים עם התמחות במימון הם השביל הנכון להצלחה. הידע שמציע המרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן הוא כרטיס הכניסה הראשוני שלכם לתחום כאשר ככל שיהיה לכם יותר ניסיון מוכח, כך יהיה לכם סיכוי גבוה יותר להתקבל לעבודה בבורסה ולהתחיל את הדרך להגשמת החלומות שלכם.

X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי