האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

הסבה להנדסת תוכנה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בהסבה להנדסת תוכנה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
במציאות המשתנה של התקופה בה אנו חיים קורה לא מעט שהמון אנשים שעשו תואר ראשון בתחום  מסוים לא מצאו עבודה בתחום אותו למדו או שהמשכורת שלהם לא הייתה מספיק גבוהה בשבילם, ובמקרים כאלה בעצם נוצר מצב שהם מחפשים "להשתדרג" בתנאים ולבצע הסבת מקצוע למקצוע מרוויח יותר ומספק יותר. בדיוק בשביל זה ישנן לא מעט תוכניות לימוד שמציעות הסבות מקצוע לאקדמאים לתחום ההנדסה, הנדסת תוכנה או לכל תחום לימודים אחר. אחת מהסבות המקצוע המבוקשות ביותר בארץ היא הסבה להנדסה בכלל אך בפרט הסבה להנדסת תוכנה.
 
 

על מסלול הסבה לתוכנה

מסלול ההסבה ללימודי הנדסת תוכנה במכללות ובאוניברסיטאות השונות מעניק הכשרה בתחום המחשבים וההנדסה לאקדמאים אשר אין להם שום רקע מקדים בתחום. במהלך ההסבה הסטודנטים ירכשו ידע וכלים אשר יעזרו להם לבצע את ההסבה בצורה הטובה ביותר. הסבה זו, לוקחת בחשבון שלסטודנטים אין כל ידע קודם ובעצם מתחיל את הלימודים מהבסיס של התחום בעזרת הקניית ופיתוח המיומנויות והכישורים בתחום.
 
 

מה לומדים בהסבה?

תכני הלימוד בהסבה להנדסה נוגעים בכל מה שקשור לתכנות, לוגיקיה ומתמטיקה. בין נושאי הלימוד במסלול הסבת אקדמאים להנדסה אפשר יהיה למצוא את הנושאים הבאים:
 
  • שפות תכנות
  • אינטרנט
  • מערכות הפעלה
  • תכנות מונחה
  • ארגון קבצים ומערכות
  • אריכטקטורה של מחשב
  • בסיס נתונים
ועוד מגוון גדול של נושאי לימוד אשר מתקשרים לתחום.
 
 

הסבה למועמדים מעל גיל 30 

תנאי הקבלה למוסדות השונים הם כנראה ההבדל המשמעותי ביותר בין סטודנטים מעל גיל 30 לבין סטודנטים בשנות העשרים לחייהם. הגישה במועצה להשכלה גבוהה לגבי לימודי תואר לסטודנטים בני 30+, היא לעודד כמה שיותר את המגמה של אנשים בגיל 30 ומעלה שהחליטו להתחיל ללמוד. מסיבה זו רוב המוסדות האקדמאיים מאפשרים למועמדים מעל גיל 30 להגיש מועמדות גם ללא ציון פסיכומטרי, ולעיתים אפילו מבלי שיש למועמד תעודת בגרות מלאה - התנאים מתשנים בין מוסד למוסד.

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים