האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

לימודי ערב הנדסת תוכנה

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בלימודי ערב הנדסת תוכנה
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
מידע כללי
 
אם אתה חולם על קריירה משגשגת עם שכר גבוה ותנאים נוחים כדי שתשקול ללכת על לימודי הנדסת תוכנה. בימינו אין כמעט תחום מעולם התעשייה שלא זקוק ומשופע ממחשבים- מעולם האנרגיה, התעופה, התקשורת, הבנקאות, החשמל, האלקטרוניקה, האינטרנט, הפלאפונים ועוד ענפים רבים, כולם בנויים על תוכנה מסוג מסוים. לימודים אלו מתאימים לאנשים שאוהבים לעבוד עם מחשב, שהם מאד שאפתניים ולא מפחדים מלימודים קשים. ישנו ביקוש גדול ללימודים אלה ולכן המון מכללות פתחו אפשרות של לימודי ערב לתואר, עך מנת לספק למה שיותר אנשים את האפשרות ללמוד
 
מטרת הלימודים

המוסדות האקדמיים  מכירים בעובדה שישנם המון  אנשים מוכשרים שרוצים ללמוד הנדסת תוכנה אך אינם יכולים לעשות זאת בשעות היום מכיוון שיש להם התחייבויות קודמות כמו- עבודה, צבא, אמא לילדים ועוד, ויש צורך למצוא פתרון גם בשבילם. לימודים במתכונת ערב נועדו במיוחד בשביל אותם אנשים. הלימודים מורכבים מ2 מפגשים במהלך השבוע בערבים ועוד מפגש בשישי בבוקר.
 
תכני הלימוד

הלימודים זהים כמעט לחלוטין מבחינת תכני הלימוד ללימודי הנדסת תוכנה ביום. אפשר לומר שחוץ מהשעה והמרצים כל שאר הדברים נשארים אותו דבר. תכני הלימוד כוללים נושאים כמו: שפות תכנות, פיזיקה, מתמטיקה על סוגיה (אלגברה, חדו"א ועוד), מדעי המחשב, מערכות הפעלה, מכאניקה, תכנות מערכות ועוד.
 
מה עושים בסוף הלימודים?

אפשר לומר שלמצוא תעסוקה בתוך מהנדס תוכנה זה לא הדבר הכי קשה בכולם. הביקוש למהנדסי תוכנה בשוק הוא גדול ורבים מהם הולכים לעבוד בחברות היי-טק ובחברות סטארט אפ. בנוסף תמיד ישנה האפשרות להמשיך לתואר שני.
 
 

לימודי תואר ראשון בהנדסת תוכנה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים