האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

סוציולוגיה ארגונית

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בסוציולוגיה ארגונית
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
סוציולוגיה ארגונית זהו מקצוע שתפקידו לחקור ולבחון ארגון מסוים מכמה נקודות מבט שונות כדי להבין איך דברים עובדים בארגון ואם יש מקום לשיפור ושינוי.
נושאי הלימוד בסוציולוגיה ארגונית?
במהלך לימודי סוציולוגיה ארגונית נלמדים המבואות למקצועות הסוציולוגיה והפסיכולוגיה, פסיכולוגיה חברתית, ניהול ארגון  ועוד מגוון נושאים אשר עסוקים בתחום. בנוסף שמים דגש חזק במהלך התואר על ניתוח ארגונים מכמה נקודות מבט שונות של מרכזיות, תפקידים שונים של ארגון, ניהול הארגון וההתנהגות האנושית אשר קיימת ודוחפת את הארגון להצלחה בכל התחומים
מה המטרה של לימודים אלה?
המטרה של לימודי סוציולוגיה ארגונית הוא לתת ביטוי למרכזיות ולחשיבות שיש בארגון. בגלל שהארגונים מהווים חלק משמעותי וחשוב בחייהם של אנשים יש רצון לדעת יותר על הארגון ולהשתלב בו בצורה הכי טוב ולהכנס לעמדות מפתח. הידע הנרכש בתוספת של התנסות מעשית נותנים כלים טובים להשתלבות בקשת רחבה מאד של נושאים ותפקידים.

קהל היעד של סוציולוגיה ארגונית
מקצוע סוציולוגיה ארגונית מתמקדת בקשר הפנימי בתוך הארגון בתחומים שונים ומגוונים. בעקבות הקשר בין חיי הפרט לבין החיים בארגון בתור חבר התגלה עניין רב במקצוע זה. החשיבות שיש לארגון בימינו היא רבה והיכולת להבין תהליכים בתוך הארגון עוזרת לתלמיד להפוך להיות חלק חשוב בכל מה שקשור לקטע חברתי בעבודה ובארגון.
 
 

לימודי תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים