האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

חוגי צילום

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בחוגי צילום
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
חוגי צילום
 
כמעט כולנו מצלמים אירועים שמתחוללים ביום יום בין אם זה צילום של תינוק שעושה צעד ראשון, כיבוי נרות של עוגות יום הולדת, ילדים בתחפושות, מפגשים משפחתיים, נופים עוצרי נשימה וכל אירוע אחר בעל משמעות בחיינו. כשאנחנו מביטים באלבום התמונות ומוצפים ברגשות נוסטלגיים מהזיכרונות, אנחנו מבינים את הערך הגבוה של התמונות. בעולם של היום, כל אחד יכול לצלם תמונות במצלמות הדיגיטליות, אך בכדי לצלם תמונות איכותיות וחדות, ישנו צורך מסוים בצילום אותו רוכשים במסגרת חוגי צילום.
 
חוגי צילום מקנים למשתתפים כלים בסיסיים לצורך צילום של תמונות סטילס ברמה שהיא מעבר ללחיצה על כפתור הצילום או על כפתור הזום. קורס צילום למתחילים מיועד לכל אחד אשר מעוניין ללמוד צילום וההשתתפות בו אינה כרוכה בידע מוקדם. לימודי צילום למתקדמים מיועדים לצלמים בעלי רקע בסיסי בצילום או לבוגרי קורס צילום.
 
 
חוגי צילום - נושאי לימוד
 
במהלך חוגי צילום יכירו המשתתפים את כל סוגי המצלמות השונות ואת הרכיבים והחלקים שממנה היא עשויה. בין הנושאים הנלמדים: קומופוזיציה, חשיבות צל ואור בצילום, צילום אור יום וצילום לילה, זוויות צילום, צילומים בתקריב, צילומי פורטרט, צילומים בתנועה, צילומי נוף, קורס צילום דיגיטלי ועוד. כמו כן, החוגים השונים מתמקדים בפרקטיקה ולכן ניתן במסגרתם להשתתף בסיורים ולהתנסות בצילום סטילס מקצועי בהדרכתם של המנחים. 
 

קורסים ולימודי תעודה בצילום בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים