האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

קורס צילום למתחילים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין בקורס צילום למתחילים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
קורס צילום למתחילים
 
קורס צילום למתחילים מיועד לקהל הרחב, לכל חובבי הצילום המעוניינים ללמוד לצלם, ללמוד כיצד המצלמה עובדת מבחינת האפשרויות הטכניות שיש לה ולדעת כיצד לתפעל אותה נכון בהתאם לתוצאה הרצויה. השיעורים שנלמדים בקורס צילום למתחילים כוללים מגוון רחב של נושאים כמו סגנונות צילום, מבנה המצלמה ומושגי יסוד בצילום, תפקיד הצמצם והתריס, עומק שדה מלא וסלקטיבי בצילום, טכניקות שונות בצילום תנועה, סוגי עדשות, חשיפה נכונה ועבודה במצבי תאורה שונים, קומפוזיציה, צילום לילה, עבודה נכונה עם פלאש, צילום בסטודיו, צילום חוץ ועוד.
 
 
קורס צילום למתחילים - איפה לומדים?
 
קורסי הצילום מתקיימים במתכונות שונות, בהיקפים שונים ובמקומות שונים ורבים ברחבי הארץ. ישנם קורסים שמתקיימים במסגרות אקדמיות, פרטיות ועוד. המורים שמעבירים את הקורסים הללו הם בדרך כלל בעלי רקע של צילום מקצועי כצלמים מתחום האומנות, העיתונאות, הסטודיו, הטבע או האירועים. הלימודים משלבים הקניית ידע תיאורטי ותרגולים מעשיים בשטח או בסטודיו. ישנם לא מעט מוסדות לימוד בתחום, חלקם מציעים לימודים בסיסיים בלבד וחלקם הגדול מציע גם לימודי המשך מקצועיים ברמה גבוהה מאוד. 
 
מה לומדים?
 
בין נושאי הלימוד בקורס צילום למתחילים: צילום רחוב, צילום נוף ואדריכלות, פורטרטים, הבנה של אור וצל, צילום בעידן הדיגיטלי, צילום סטודיו, צילום וידאו וכו'.
כמובן שתמיד ניתן לבחור להמשיך את הקורס הקצר ולעבור ללימודי תואר ראשון בתחום של צילום אמנות או קולנוע וטלוויזיה או לחילופין להמשיך וללמוד בקורסים מתקדמים ומעמיקים יותר בתחום.
 
כמה זמן לומדים?
 
ברוב המקרים מדובר על קורס חד או דו שבועי שנמשך על תקופה של בערך ארבעה-חמישה חודשים - הכל תלוי איפה בחר הסטודנט/ית ללמוד והאם רוצה ללמוד רק קורס בסיסי או להמשיך לקורסים מתקדמים ומקצועיים יותר. 
 
איפה עובדים?
 
בוגר של קורס צילום למתחילים יקבל את הכלים הבסיסיים של  צילום. מי שרוצה לעשות קריירה בתחום יצטרך ברוב המקרים להתמקצע ולשפר את היכולות. מי שמרגיש מספיק בטוח ובעל נסיון יכול ללכת לעבוד כשכיר במסרדי פרסום, תוכניות טלוויזיה וכדו' או לחילופין לפתוח סטודיו עצמאי שיעסוק בצילומי משפחות, ילדים, בוקים לשחקנים ואמנים וכן הלאה. 
 
כמה מרוויחים?
 
בוגר קורס צילום בסיסי ללא תואר ירוויח כעצמאי סכומים נמוכים יחסית ליום צילום (250-300 ש"ח ליום צילום) ובהמשך כשיצבור נסיון ושם יכול לגבות סכומים משמעותיים יותר - הכל בהתאם לנסיון אותו צבר. מי שיבחר ללכת ולעבוד בתחום המדיה/פרסום וכדו' ירוויח את השכר הממוצע לאותו תחום בו בחר לעבוד. בוגר שמחזיק בתואר ראשון ירוויח בהתאם לממוצע אותו מרוויח בוגרים אחרים בעלי אותו תואר. 
 

קורסים ולימודי תעודה בצילום בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים