האיזור האישי שלי
כאן נרכז עבורך באופן אוטומטי את כל תחומי הלימוד שהתעניינת בהם בעת ביקורך באתר
הבחירות שלי
להכוונה מקצועית חינם השאר פרטים ונציגנו יחזרו אליך

איפה כדאי ללמוד עיצוב פנים

ייעוץ אישי חינם
//
מתעניין באיפה כדאי ללמוד עיצוב פנים
מלא פרטיך ונחזור אליך בהקדם
תחום עיצוב הפנים צמח מתוך עלם האדריכלות. בניגוד לאדריכל שתפקידו לעצב את המבנה עצמו, מעצב הפנים מתמקד בעיצוב הפנימי של החלל או המבנה. מעצבי הפנים בעידן של היום אחראים לא רק על הצד האסטטי והנראות אלא גם על הצד של הנוחות, הפונקציונליות והפרקטיות. המעצב מנהל את פרוייקט העיצוב החל מבחירת צבעי הקירות ועד לבחירת רהיטי הבית ומיקומם המדויק בחלל הריק. חשיבותם של מעצבי הפנים רבה מאוד ולעבודתם יש חלק חיוני בהקמות של מבנים חדשים. תנופת הנדל"ן בשנים האחרונות הגדילה באופן משמעותי את כמות הפניות של בעלי דירות למעצבי פנים, ובהתאם לכך גם את הדרישה למעצבי פנים מקצועיים ואיכותיים.
 
 
תנאי הקבלה ומשך הלימודים בתחום
 
תנאי הקבלה משתנים בין מוסדות הלימוד השונים אך לרוב תדרשו להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור מבחן פנימי של מוסד לימוד. מטרת המבחן היא לבדוק את מידת התאמתכם לתחום ולחזות בכך את ההצלחה בלימודים ובסיומם. גם משך המסלול תלוי במוסד הלימוד אך לרוב קורס מקיף בתחום ימשך כשנתיים. מוסדות לימוד רבים מבינים כי אנשים רבים מעוניינים לשלב את הלימודים עם עבודה ולכן תוכלו למצוא לא מעא מסלולי לימוד בתחום אשר מתקיימים בשעות הערב ובימי שישי.
 
 
איפה כדאי ללמוד עיצוב פנים?
 
כיום תוכלו למצוא מספר רב של מוסדות לימוד בתחום. מכללות ובתי ספר אשר מעניקים למעוניינים הזדמנות ללמוד ולהשתלב בתחום המרתק והנחשק. בדר"כ שיקולי המתעניינים באיזה מוסד לימוד לבחור לוקחים בחשבון את האזור הגאוגרפי של המוסד, את ההתמחויות שהוא מציע ואת המוניטין שלו בתחום. 
 
כל אחד שמעוניין ללמוד עיצוב פנים שואל את עצמו, איפה כדאי ללמוד עיצוב פנים ומה אלמד שם? הקורסים השונים בעיצוב פנים מציעים בפני המשתתפים מגוון של נושאי לימוד מעניינים ומהנים. בין הנושאים שיילמדו הם יסודות האדריכלות, אדריכלות נופים, רישום וציור, אדריכלות מודרנית, הכרת מבנים, סגנונות עיצוב שונים וטרנדים חדשים, שרטוט, הנדסה גרפית, אמנות עיצוב הבית, טכנולוגיות בניין, תורת החומרים, חומרים ושיטות, ארגונומיה, תוכנות עיצוב, תורת האסתטיקה, צילום, גרפיקה הנדסית, פנג שוואי ועוד.
 
בין מוסדות הלימוד המובילים בתחום תוכלו למצוא את מוסדות הלימוד הבאים:
 
תילתן - המכללה לעיצוב ותקשורת חזותית - המכללה נמצאת בעיר חיפה והוקמה בעקבות דרישת השוק לבעלי מקצוע מיומנים בתחומי העיצוב. על מנת להתקבל למוסד תעברו ראיון קבלה ומבחן התאמה. מי שיעבור בהצלחה יוכל להתחיל ללמוד במסלול מקיף ביותר הכולל לימודים של בין 3 ל-4 שנים. 
 
בית הספר למקצועות העיצוב - סטודיו 6B - סטודיו 6B הוקם  בשנת 2000 ע"י צוות אדריכלים בוגרי אוניברסיטת ת"א כמרכז ללימודי עיצוב. הסטודיו המרכזי נמצא בתל-אביב. בשנת 2008 נפתח סניף נוסף בחיפה לטובת תושבי הצפון. הלימודים מיועדים לבני 18 ומעלה ונמשכים שנה במסלול בוקר או ערב ומאפשרים למעוניינים להמשיך לעבוד במקביל. 
 
המרכז ללימודי חוץ ויצו חיפה - על מנת להתקבל למוסד הלימוד תצטרכו לעבור מבחן בית וראיון אישי. הקורס מבוסס על תכנון פרויקטים, משולבים עם סדנאות ושיעורים פרונטאליים ונפרס על פני שנתיים.
 
אורט - רשת מכללות ללימודי תעודה והסמכה - מכללות אורט נמצאות בפריסה ארצית ומציעות קורס עיצוב פנים ואדריכלות. מדובר בקורס מקיף מאוד אשר כולל 828 שעות לימוד אקדמיות. על מנת להתקבל למסלול תצטרכו להיות בוגרי 12 שנות לימוד ולעבור מבחן התאמה.
 
דיפלומה - ביה"ס ללימודי תעודה והסמכה - דיפלומה זהו בית ספר מטעם האוניברסיטה הפתוחה ועל כן תוכלו ללמוד במגוון אזורים בארץ. המוסד מציע קורס עיצוב ותכנון פנים הנמשך שנתיים. על מנת להתקבל למוסד הלימוד תעברו ראיון אישי.
 
עזריאלי מכללה אקדמית להנדסה ירושלים - לימודי המשך - לימודי המשך בירושלים והטכניון קמפוס ירושלים מציעים יחד תכניות לימוד בעיצוב פנים. הלימודים נמשכים 10 חודשים ומתקיימים בשעות הערב מה שמאפשר לשלב בין עבודה ולימודים.
 

קורסים ולימודי תעודה בקורס עיצוב פנים בכל האזורים

סינון מתקדם - בחר את האיזור או אזורים שלך
כלים שיעזרו לך לבחור מה ללמוד
המבדק
מחשבן סיכויי קבלה
מחשבון בגרויות
X
שירות אישי חינם
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים
באנר פירסומי
X
מחפש את מוסד הלימודים שהכי מתאים לך? השאר פרטים